WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-10

Szkolenie specjalistyczne w specjalności spawacz, tokarz, tapicer - szkolenie załóg oraz instruktorów po modernizacji RWEMiBS, RWArtUP - sprawa nr 62/2026

13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371472
Zamawiający
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Grudziądz, pow. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
4 600 zł
Termin składania ofert
2026-08-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie 1-1-Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026 BZP 00371472-01.pdf
  • Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).zip
  • SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/0-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)..pdf
  • Wzór umowy 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/3-0-Załącznik nr 3 do SWZ -Projektowane warunki umowy..pdf
  • Formularz 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/2-Załącznik nr 2.1 do SWZ - Formularz ofertowy - zadanie nr 1.xlsx
  • Formularz 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/2-Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz ofertowy - zadanie nr 2.xlsx
  • Formularz 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/2-Załącznik nr 2.3 do SWZ - Formularz ofertowy - zadanie nr 3.xlsx
  • Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/1-Załącznik nr 1.1 do SWZ-opis przedmiotu zamówienia zadanie nr 1..pdf
  • Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/1-Załącznik nr 1.2 do SWZ-opis przedmiotu zamówienia zadanie nr 2..pdf
  • Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/1-Załącznik nr 1.3 do SWZ-opis przedmiotu zamówienia zadanie nr 3..pdf
  • Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/3-2 -Załącznik do umowy - protokół odbioru usługi.docx
  • Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/4-Załącznik nr 4 do SWZ-Druk-Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (art. 108 Pzp).docx
  • Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/5-Załącznik nr 5 do SWZ-Druk-Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (lista sankcyjna art. 7).docx
  • Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)/6-Załącznik nr 6 do SWZ-Druk-Dane o Wykonawcy-oświadczenie.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 600 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY