Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Sztynwagu
GMINA GRUDZIĄDZ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410910
- Zamawiający
- GMINA GRUDZIĄDZ
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Sztynwag, pow. grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 45 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- 2027-09-03
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ TERMOMODERNIZACJA SZTYNWAG.pdf
- Wzór umowy Zał. Nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08df043a-094d-ec18-68d1-7000014b2d93.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Wzór formularza oferty.docx
- Inny Zał. Nr 3 do SWZ.doc
- Inny Zał. Nr 4 do SWZ.doc
- Inny Zał. Nr 5 do SWZ.doc
- Inny Zał. Nr 6 do SWZ.doc
- Inny Zał. Nr 7 do SWZ.doc
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ.7z
- Przedmiar Zał. Nr 8 do SWZ/B/05_Przedmiar/Przedmiar_budowlany_SP_Sztynwag.ATH
- Przedmiar Zał. Nr 8 do SWZ/B/05_Przedmiar/Przedmiar_budowlany_SP_Sztynwag.pdf
- Przedmiar Zał. Nr 8 do SWZ/E/Przedmiar/PRD_IE_SP_Sztynwag_21042026.KST.pdf
- Przedmiar Zał. Nr 8 do SWZ/S/Przedmiar/PRD_IS_Sztynwag_26052026.ath.pdf
- Projekt Zał. Nr 8 do SWZ/Audyt_SP_Sztynwag_18.08.2025.pdf
- Projekt Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/00_PB_SP_SZTYNWAG.pdf
- Projekt Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/00_PT_SP_SZTYNWAG.pdf
- Projekt Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Szkoła podstawowa Sztynwag 2026.pdf
- Projekt Zał. Nr 8 do SWZ/E/STWiORB/Roboty_elektryczne.pdf
- Projekt Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/PT Szkoła podstawowa Sztynwag (3).pdf
- STWiOR Zał. Nr 8 do SWZ/B/03_STWiOR/STWiOR_budowlanych.pdf
- STWiOR Zał. Nr 8 do SWZ/S/STWiORB/Roboty_sanitarne.pdf
- STWiOR Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2026-08-13/Roboty_sanitarne_STWiORB_13082026.pdf
- SWZ Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2026-08-13/wyjaśnienia SWZ - SP Sztynwag.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/01.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/02.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/03.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/04.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/05.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/06.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/07.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/08.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/09.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/10.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/11.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/12.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/13.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/14.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/15.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/16.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/17.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/18.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/19.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/20.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/21.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/23.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/24.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/25.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PB/PDF/ZT-01.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/01.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/02.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/03.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/04.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/05.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/06.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/07.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/08.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/09.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/10.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/11.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/12.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/13.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/14.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/15.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/16.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/17.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/18.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/19.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/20.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/21.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/23.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/24.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/25.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/26.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/27.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/28.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/29.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/30.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/31.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/32.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/33.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/01_Projekt/PT/PDF/34.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/B/02_Opinia/OPINIA.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/Decyzja RDOŚ z dn. 23.06'25.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/Oświetlenie Szkoła Sztynwag 2026-E01.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/Oświetlenie Szkoła Sztynwag 2026-E02.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/Oświetlenie Szkoła Sztynwag 2026-E03.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/Oświetlenie Szkoła Sztynwag 2026-E04.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/Oświetlenie Szkoła Sztynwag 2026-E05.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E06.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E07.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E08.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E09.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E10.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E11.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E12.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E13.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E14.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E15.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E16.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E17.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E18.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E19.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E20.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E21.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E22.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E23.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E24.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E25.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E26.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/PT Sztynwag 2026-E27.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/E/PT/Z02.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/Inwentaryzacja przyrodnicza SP Sztynwag.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/S01.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/S02.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/S03.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/S04.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/S05.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/S06.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/S07.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/S08.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/S09.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/S/PT/S10.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2025-07-15/~$Wyjaśnienie treści SWZ.docx
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2025-07-15/I Powiadomienie o zmianach w SWZ.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2025-07-15/S08 Sztynwag.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2025-07-15/S09 Sztynwag.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2025-07-15/zestawienie gzejnik√≥w_Sztynwag.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2026-07-21/II Wyjasnienia treści SWZ SZTYNWAG- 2026-07-21.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2026-08-03/Lokalizacja_daszków.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2026-08-03/V Wyjaśnienie treści SWZ.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2026-08-13/Decyzja RDOŚ z dn. 23.06'25.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2026-08-13/Inwentaryzacja przyrodnicza SP w Sztynwagu.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2026-08-13/Kalendarium 2026_27.pdf
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ/ZP.271.1.17.2026 - odpowiedzi na pytania Wykonawców/Odpowiedzi 2026-08-13/wyjaśnienia - SP Sztynwag.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 45 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2027-09-03.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP