Postępowanie zakończone 2026-05-28
Utrzymanie oznakowania poziomego na terenie miasta Bydgoszczy w 2026 r.
Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00240652
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
- Główny kod CPV
- 45233221-4 — Malowanie nawierzchi
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-05-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie NZ.2551.32.2026_Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty z dnia 03.06.2026 r..pdf
- Ogłoszenie NZ.2551.32.2026. Ogłoszenie o zamówieniu Nr 2026 BZP 00240652_01 z dnia 13.05.2026 r..pdf
- Inny NZ.2551.32.2026. Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny NZ.2551.32.2026. SWZ z załącznikami.7z
- STWiOR załącznik Nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy z załącznikami/załącznik Nr 4 do Umowy - SST.pdf
- SWZ NZ.2551.32.2026. SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 10 do SWZ - wzór wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia.doc
- Inny Załącznik Nr 11 do SWZ - wzór ośw. wykonawcy o aktualności informacji.docx
- Inny Załącznik Nr 12 do SWZ - wzór ośw. podmiotu o aktualności informacji.docx
- Inny Załącznik Nr 13 do SWZ - Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.doc
- Inny załącznik Nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy z załącznikami/Projektowane postanowienia Umowy.doc
- Inny załącznik Nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy z załącznikami/załącznik Nr 10 do Umowy - przewidywany max. zakres zamówień.xlsx
- Inny załącznik Nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy z załącznikami/załącznik Nr 2 do Umowy - Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny załącznik Nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy z załącznikami/załącznik Nr 5 do Umowy - Wykaz podwykonawców.odt
- Inny załącznik Nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy z załącznikami/załącznik Nr 6 i 7 do Umowy - Wzór oswiadczeń o zapłacie podwykonawcom.docx
- Inny załącznik Nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy z załącznikami/załącznik Nr 8 do Umowy - Oświadczenie gwarancyjne.doc
- Inny załacznik Nr 2 do SWZ - wzór formularza ofertowegoaaaa.doc
- Inny załącznik Nr 3 do SWZ - kosztorys ofertowy dla zamówienia podstawowego.xlsx
- Inny załącznik Nr 4 do SWZ - kosztorys ofertowy dla zamówienia objętego opcją.xlsx
- Inny Załącznik Nr 5 do SWZ - wzór ośw. o spełnianiu warunków udziału.docx
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ - wzór ośw. o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ - wzór ośw. podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik Nr 8 do SWZ - wzór ośw. wykonawców występujących wspólnie.docx
- Inny Załącznik Nr 9 do SWZ - wzór wykazu wykonywanych robót budowlanych.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP