Postępowanie zakończone 2026-07-10
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie toru rowerowego DIRT-PARK w rejonie ulic Zygmunta Augusta i Unii Lubelskiej w Bydgoszczy (program BBO)
Miasto Bydgoszcz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307332
- Zamawiający
- Miasto Bydgoszcz
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Formularz 3. Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4. Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu.docx
- Inny 5. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny 6. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udz. zam..docx
- Inny 7. Wzór umowy z załącznikiem.7z
- Inny 8. Orientacyjne graficzne oznaczenie ograniczenia zakresu.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa.7z
- Wzór umowy 7. Wzór umowy z załącznikiem/7. Wzór umowy.pdf
- Inny 7. Wzór umowy z załącznikiem/załącznik do umowy PCNS - dirtPark.doc
- Projekt 9. Dokumentacja projektowa/4 Projekt Wykonawczy.pdf
- Projekt 9. Dokumentacja projektowa/Załączniki 1-17 spis.pdf
- STWiOR 9. Dokumentacja projektowa/17 STWiOR.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/10 Rys 3.3 SKOCZNIA A4.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/11 Rys 4.1 SKOCZNIA A4.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/12 Rys 4.2 SKOCZNIA A4.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/13 Rys 4.3 SKOCZNIA A4.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/14 Rys A Rampa Startowa Drewniana.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/15 Rys B Rampa startowa ziemna.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/16 Rys D BANDA.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/1 decyzja WAB-II.6740.130.2025.SD.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/2 załącznik do decyzji WAB.II.6740.130.2025.SD z dnia 26.09.2025.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/3 sprostowanie omyłki decyzji WAB-II.6740.130.2025.SD.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/5 Rys PZT.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/6 Rys I Brama Startowa.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/7 Rys II Słupek kierunkowy.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/8 Rys 3.1 SKOCZNIA A4.pdf
- Inny 9. Dokumentacja projektowa/9 Rys 3.2 SKOCZNIA A4.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Bydgoszcz
- Wykonanie robót budowlanych polegających na bagrowaniu dna zbiorników wodnych z zalegających namułów oraz remoncie umocnień skarp oraz dna zbiorników i rowu na terenie Parku Centralnego w Bydgoszczy
- 51/PM/2026 Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej wraz z budową instalacji c.o. i c.w.u. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy
- Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej wraz z budową instalacji c.o. i c.w.u. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich ADM Sp. z o.o. w Bydgoszczy
- Termomodernizacja wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy ul. Lipowej 11, Józefa Wybickiego 18 oraz Warszawskiej 2 w Bydgoszczy
- 47/PM/2026 Modernizacja lokali mieszkalnych (pustostanów) zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich ADM Sp. z o.o w Bydgoszczy