Postępowanie zakończone 2026-07-03
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i modernizacji ścieżek pieszych wraz z budową drewnianej wiaty edukacyjnej w ogrodzie botanicznym na terenie LPKiW „Myślęcinek” w Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00295186
- Zamawiający
- Miasto Bydgoszcz
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2 SWZ.pdf
- Ogłoszenie 1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3 Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny 4 Dokumentacja projektowa.7z
- Inny 5 Zalaczniki w postaci wzoru.7z
- Projekt Zał 19_PT_KARTA_2026.pdf
- STWiOR Zał 26_SST_botanik_ścieżki.pdf
- STWiOR Zał 27_ST_botanik_wiata.pdf
- Inny zał 10_PB_01_rzut fundamentów.pdf
- Inny zał 11_PB_02_rzut nadziemia.pdf
- Inny zał 12_PB_03_rzut dachu.pdf
- Inny zał 13_ PB_04_przekrój A-A.pdf
- Inny zał 14_ PB_05_przekrój B-B.pdf
- Inny zał 15_PB_06_elewacje.pdf
- Inny zał 16_PB_opis konstrukcja.pdf
- Inny zał 17_PB_rysunki nr K01-K04.pdf
- Inny zał 18_ PB_załączniki_BIOZ.pdf
- Inny zał 1_Opis techniczny Botanik.pdf
- Inny Zał 20_PT_Opis tech_mala architektura.pdf
- Inny Zał 21_PT_a1_2026.pdf
- Inny Zał 22_PT_a2_2026.pdf
- Inny Zał 23_PT_Projekt_całość.pdf
- Inny Zał 24A_PT_schody terenowe.pdf
- Inny Zał 24_PT_Botanik_scieżki.pdf
- Inny Zał 25_PZT wiata+chodnik.pdf
- Inny Zał 28_Uzgodnie WGK.pdf
- Inny Zał 29_WAB-II.6743.154.2025_zaświadczenie.pdf
- Inny zał 2_Plan sytuacyjny cz.1.pdf
- Inny Zał 30_dec. o przeniesieniu zgłoszenia ostat.pdf
- Inny Zał 31_dec nr 1015_2020 WAB.II.6740.1217.2020 wiata.pdf
- Inny Zał 32_dec. przeniesienie wiata ostat.pdf
- Inny Zał 33_zgoda_inwestora_pozwolenie.pdf
- Inny zał 3_ Plan sytuacyjny cz.1 uzg. WGK.pdf
- Inny zał 4_ Plan sytuacyjny cz. 2.pdf
- Inny zał 5_ Plan sytuacyjny cz.2 uzg. WGK.pdf
- Inny zał 6_ Przekroje.pdf
- Inny zał 7_PB_karta projektu_wiata.pdf
- Inny zał 8_PB_opis tech do PZT.pdf
- Inny zał 9_PB_PZT wiata.pdf
- Wzór umowy Umowa.pdf
- Formularz Formularz ofertowy.docx
- Inny Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udz. zam..docx
- Inny Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Bydgoszcz
- Wykonanie robót budowlanych polegających na bagrowaniu dna zbiorników wodnych z zalegających namułów oraz remoncie umocnień skarp oraz dna zbiorników i rowu na terenie Parku Centralnego w Bydgoszczy
- 51/PM/2026 Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej wraz z budową instalacji c.o. i c.w.u. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy
- Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej wraz z budową instalacji c.o. i c.w.u. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich ADM Sp. z o.o. w Bydgoszczy
- Termomodernizacja wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy ul. Lipowej 11, Józefa Wybickiego 18 oraz Warszawskiej 2 w Bydgoszczy
- 47/PM/2026 Modernizacja lokali mieszkalnych (pustostanów) zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich ADM Sp. z o.o w Bydgoszczy