Postępowanie zakończone 2026-08-18
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 12 przy ul. Kcyńskiej w Bydgoszczy (program BBO)
Miasto Bydgoszcz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372725
- Zamawiający
- Miasto Bydgoszcz
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Wzór umowy 3. Wzór umowy.pdf
- Formularz 4. Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu_34_B.pdf
- Inny 3a. Podział ceny na składniki.doc
- Inny 5. Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu.docx
- Inny 6. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny 7. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udz. zam..docx
- Inny 8. Dokumentacja projektowa wraz z zał..zip
- Projekt 1 PZT Opis.pdf
- Projekt 2 PZT Rys A1 Mapa do celów projektowych.pdf
- Projekt 3 PZT Rys A1 OGRANICZENIE ZAKRESU.pdf
- Projekt 6 BIOZ.pdf
- STWiOR 7 STWiOR.pdf
- Inny 10 WUOZ.DB.ZAR.5152.1.72.2026.TZ z dnia 08.04.2026r..pdf
- Inny 4 Rys A2 detal fundamentu.pdf
- Inny 5 Rys A2 detal fundamentu PW.pdf
- Inny 8 Zaświadczenie WAB-II.6743.163.2026.MCh z dnia 21.04.2026.pdf
- Inny 9 BKZ.4120.12.8.14.2026.IJ z dnia 09.04.2026r..pdf
- Inny spis załaczników.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Bydgoszcz
- Wykonanie robót budowlanych polegających na bagrowaniu dna zbiorników wodnych z zalegających namułów oraz remoncie umocnień skarp oraz dna zbiorników i rowu na terenie Parku Centralnego w Bydgoszczy
- 51/PM/2026 Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej wraz z budową instalacji c.o. i c.w.u. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy
- Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej wraz z budową instalacji c.o. i c.w.u. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich ADM Sp. z o.o. w Bydgoszczy
- Termomodernizacja wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy ul. Lipowej 11, Józefa Wybickiego 18 oraz Warszawskiej 2 w Bydgoszczy
- 47/PM/2026 Modernizacja lokali mieszkalnych (pustostanów) zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich ADM Sp. z o.o w Bydgoszczy