Postępowanie zakończone
Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie nawierzchni boisk ze sztuczną trawą na terenach 4 kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” w Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00248834
- Zamawiający
- Miasto Bydgoszcz
- Główny kod CPV
- 45233250-6 — Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- 904 019 zł
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2 SWZ.pdf
- Ogłoszenie 1 Ogloszenie o zamowieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogloszenie o zmianie ogloszenia.pdf
- Ogłoszenie zmiana_3_2026_B.pdf
- Inny 3 Zalaczniki w postaci wzoru.7z
- Inny 4 Dokumentacja projektowa.7z
- Inny Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty oraz odrzuceniu oferty (S)-sig.pdf
- Inny Informacja o wyborze najkorzystniejszych ofert oraz odrzuceniu ofert (S)-sig.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert dodatkowych.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny Odpowiedzi na pytania 10.03.2026.pdf
- Inny Pytania i odpowiedzi 24.02.2026.pdf
- Inny Zmiana terminow 5.03.2026.pdf
- Inny zmiana terminu składania ofert.pdf
- Wzór umowy Umowa Moje Boisko Grzymały-Siedleckiego.pdf
- Formularz Formularz ofertowy.docx
- Inny Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udz. zam..docx
- Inny Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spelnianiu warunkow.docx
- Inny Umowa Moje Boisko SP nr 63 Goszczyńskiego.pdf
- Inny Umowa Moje Boisko SP nr 64 Sardynkowa 7 RB.pdf
- Inny Umowa Moje Boisko ZS nr 1 Stawowa.pdf
- Projekt Pakiet I Grzymały-Siedleckiego/I.1 Opis techniczny.pdf
- STWiOR Pakiet I Grzymały-Siedleckiego/I.6 STWIORB.pdf
- STWiOR Pakiet III Goszczyńskiego/III.6 STWIORB.pdf
- STWiOR Pakiet II Stawowa/II.6 STWIORB.pdf
- STWiOR Pakiet IV Sardynkowa/IV.6 STWIORB.pdf
- Inny Pakiet I Grzymały-Siedleckiego/I.2 BIOZ.pdf
- Inny Pakiet I Grzymały-Siedleckiego/I.3 rys. B01 - PZT.pdf
- Inny Pakiet I Grzymały-Siedleckiego/I.4 rys. B02-B03 - Przekroje boiska.pdf
- Inny Pakiet I Grzymały-Siedleckiego/I.5 rys. B04 Plan boiska do piłki nożnej - Linie.pdf
- Inny Pakiet III Goszczyńskiego/III.1 Opis techniczny.pdf
- Inny Pakiet III Goszczyńskiego/III.2 BIOZ.pdf
- Inny Pakiet III Goszczyńskiego/III.3 rys. B01 - PZT.pdf
- Inny Pakiet III Goszczyńskiego/III.4 rys B02-B03 - Przekroje boiska.pdf
- Inny Pakiet III Goszczyńskiego/III.5 rys B06 - Plan boiska do piłki nożnej - Linie.pdf
- Inny Pakiet II Stawowa/II.1 Opis techniczny.pdf
- Inny Pakiet II Stawowa/II.2 BIOZ.pdf
- Inny Pakiet II Stawowa/II.3 r ys. B01 - PZT.pdf
- Inny Pakiet II Stawowa/II.4 rys. B02 -B03 - przekroje boiska.pdf
- Inny Pakiet II Stawowa/II.5 rys. B06 - Plan boiska do piki nożnej - Linie.pdf
- Inny Pakiet IV Sardynkowa/IV.1 Opis techniczny.pdf
- Inny Pakiet IV Sardynkowa/IV.2 BIOZ.pdf
- Inny Pakiet IV Sardynkowa/IV.3 rys. B01 - PZT.pdf
- Inny Pakiet IV Sardynkowa/IV.4 rys. B02-B03 - Przekroje boiska.pdf
- Inny Pakiet IV Sardynkowa/IV.5 rys. B04 - Plan boiska do piłki nożnej - Linie.pdf
- Inny Wytyczne dla nowych bramek.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP