WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-10

Wymiana nawierzchni treningowego boiska piłkarskiego ze sztuczną trawą wraz z infrastrukturą techniczną na terenie kompleksu sportowego „Gwiazda” przy ul. J. Bronikowskiego 45 w Bydgoszczy

Miasto Bydgoszcz

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308212
Zamawiający
Miasto Bydgoszcz
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 2 SWZ.pdf
  • Ogłoszenie 1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 3 Zalaczniki w postaci wzoru.7z
  • Inny 4 Dokumentacja projektowa.7z
  • Wzór umowy Umowa - Gwiazda.pdf
  • Formularz Formularz ofertowy.docx
  • Inny Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw do wykluczenia.docx
  • Inny Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udz. zam..docx
  • Inny Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu.docx
  • Projekt I PW/1 PW- AB_opis.pdf
  • Projekt I PW/9 PW-E_opis.pdf
  • STWiOR II STWiORB/11 STWIORB REMONT BOISKA.pdf
  • Inny I PW/10 BIOZ.pdf
  • Inny I PW/2 A-01 PZT.pdf
  • Inny I PW/3 K-01 BOISKO przekrój A-A.pdf
  • Inny I PW/4 K-02 BOISKO przekrój B-B.pdf
  • Inny I PW/5 K-03 schemat piłkochwytu.pdf
  • Inny I PW/6 K-04 schemat ogrodzenia.pdf
  • Inny I PW/7 K-05 fundament słupów, stopa.pdf
  • Inny I PW/8 K-06 BOISKO układ linii.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Bydgoszcz