WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-07

„Zagospodarowanie terenu nad Jeziorem Rościmińskim Małym”

GMINA MROCZA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00301374
Zamawiający
GMINA MROCZA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-07
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-22

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.RI.271.5.2026-sig.pdf
  • Ogłoszenie 08ded031-8c33-968e-4b6e-b7000124066a ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny załaczniki SWZ wersja edyt..docx
  • Inny Załącznik nr 5 _istotne postanowienia umowy.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj.zip
  • Przedmiar zał nr 6_dok_proj/III_STWIORB/II_ST_INSTALACJE SANITARNE.pdf
  • Przedmiar zał nr 6_dok_proj/IV_PRZEDMIARY/Przedmiar instalacje elektryczne.docx
  • Przedmiar zał nr 6_dok_proj/IV_PRZEDMIARY/PRZEDMIAR ROBÓT - instalacje wod.-kan..docx
  • Przedmiar zał nr 6_dok_proj/IV_PRZEDMIARY/PRZEDMIAR ROBÓT -ROBOTY BUDOWLANE.docx
  • Projekt zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/A_INSTALACJE SANITARNE/opis/PT_OPIS_INSTALACJE SANITARNE.pdf
  • Projekt zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/B_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/opis/PT_OPIS_INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
  • Projekt zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/B_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/opis/PT_OPIS_INSTALACJE ELEKTRYCZNE_STRONA TYUTUŁOWA.pdf
  • Projekt zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/opis/II_PW_OPIS_ARCHITEKTURA.pdf
  • Projekt zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/opis/I_PW_OPIS_ARCHITEKTURA.pdf
  • Projekt zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.03 KONTENERY SANITARNE.pdf
  • Projekt zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.04.1 POMOST REKREACYJNY - PROMENADA.pdf
  • Projekt zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.04.2 POMOST REKREACYJNY - PROMENADA_ DETALE.pdf
  • STWiOR zał nr 6_dok_proj/III_STWIORB/I_ST_ARCHITEKTURA.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/III_STWIORB/III_STIE0_SPECYFIKACJA OGÓLNA_INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/III_STWIORB/III_STIE1_SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA_INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/A_INSTALACJE SANITARNE/rysunki pdf/Mrocza_IS_PZT20241126-IS.01.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/A_INSTALACJE SANITARNE/rysunki pdf/Mrocza_IS_PZT20241126-IS.02.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/A_INSTALACJE SANITARNE/rysunki pdf/Mrocza_IS_PZT20241126-IS.03.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/A_INSTALACJE SANITARNE/rysunki pdf/Mrocza_IS_PZT20241126-IS.04.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/B_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/rysunki pdf/PT IE01 PZT 594x297.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/B_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/rysunki pdf/PT IE02 blokowy schemat zasilania A4.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/B_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/rysunki pdf/PT IE03 schemat ZKPWP A3.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/B_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/rysunki pdf/PT IE04 schemat ZK A3.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/II_PROJEKT TECHNICZNY/B_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/rysunki pdf/PT IE05 schemat ZK1 A3.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.01.1 ZAGOSPODAROWANIE TERENU.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.01.2 ZAGOSPODAROWANIE TERENU - NAWIERZCHNIE.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.01.3 ZAGOSPODAROWANIE TERENU - STAN ISTNIEJĄCY.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.01.4 ZAGOSPODAROWANIE TERENU - PROJEKT ZIELENI.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.02.1 ZAPLECZE HIGIENICZNO-SANITARNE Z KONTENERAMI.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.02.2 PLAŻA MIEJSKA + POMOST + PLAC ZABAW.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.02.3.1 ŚCIEŻKI REKREACYJNE - DETAL_ LOKALIZACJA ŚCIEŻEK (WSPÓŁRZĘDNE).pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.02.3.2 ŚCIEŻKI REKREACYJNE - DETAL_ SZCZEGÓŁY WYKONAWCZE.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/A.05 CHARAKTERYSTYCZNE PRZEKROJE PROJEKTOWANYCH NAWIERZCHNI.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/M.A.1 PLAC ZABAW - WYPOSAŻENIE.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/M.A.2 PLAC ZABAW - WYPOSAŻENIE.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/A_ARCHITEKTURA/rysunki pdf/M.A.3 MAŁA ARCHITEKTURA - POSADZKI.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/B_ZESTAWIENIA/~$1_zestawienie małej architektury i urządzeń zewnętrznych.xlsx
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/B_ZESTAWIENIA/1_zestawienie małej architektury i urządzeń zewnętrznych.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/B_ZESTAWIENIA/2_zestawienie nawierzchni.pdf
  • Inny zał nr 6_dok_proj/I_PROJEKT WYKONAWCZY_ARCHITEKTURA/B_ZESTAWIENIA/3_zestawienie szaty roślinnej.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MROCZA