Postępowanie zakończone 2026-07-14
Zagospodarowanie terenu w miejscowości Osiek nad Wisłą
GMINA OBROWO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313148
- Zamawiający
- GMINA OBROWO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Pierwotny projekt.zip
- Inny Projekt zamienny.zip
- Inny Załączniki 6-8 do SWZ.zip
- Inny załącznik nr 1 do SWZ.docx
- Inny załącznik nr 2 do SWZ.doc
- Inny załącznik nr 3 do SWZ .docx
- Inny załącznik nr 4 do SWZ .doc
- Inny załącznik nr 5 do SWZ.pdf
- Inny załącznik nr 6 do SWZ.doc
- Inny załącznik nr 7 do SWZ .doc
- Inny załącznik nr 8 do SWZ .doc
- Projekt Z.020.4.1.pt.opis.pdf
- Projekt Z.020.5.1.zieleń-opis.pdf
- STWiOR Z.020.6.3-STWiOR.pdf
- Inny Z.020.1.1.pzt.opis.pdf
- Inny Z.020.1.2.pzt.rysunki.pdf
- Inny Z.020.2.1.pa-b.opis.pdf
- Inny Z.020.2.2.pa-b.rysunki.pdf
- Inny Z.020.3.1.zał.opis.pdf
- Inny Z.020.3.3.a.zał.zjazd-zgoda.PDF
- Inny Z.020.3.3.b.zał.zjazd-zał.pdf
- Inny Z.020.3.4.badania-gruntu.pdf
- Inny Z.020.4.2.pt.rysunki.pdf
- Inny Z.020.5.2.zieleń-rysunek.pdf
- Przedmiar Z.020.6.2-przedmiar-robót-2025.pdf
- Projekt Z.020.4.1.pt.opis-2025.pdf
- Projekt Z.020.5.1.zieleń-opis-2025.pdf
- STWiOR Z.020.6.3-STWiOR-2025.pdf
- Inny Z.020.1.1.pzt.opis-2025.pdf
- Inny Z.020.1.2.pzt.rysunki-2025.pdf
- Inny Z.020.2.1.pa-b.opis-2025.pdf
- Inny Z.020.3.1.zał.opis-2025.pdf
- Inny Z.020.4.2.pt.rysunki-2025.pdf
- Inny Z.020.5.2.zieleń-rysunek-2025.pdf
- Inny Z.020-koncepcja-zamienna-2025.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP