Postępowanie zakończone 2026-06-25
Zakup i montaż instalacji odnawialnych źródeł energii
Gmina Wielgie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00283505
- Zamawiający
- Gmina Wielgie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [Orłowo Przedmiar] bez magazynu.pdf
- Przedmiar 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [Zaduszniki Przedmiar] bez magazynu.pdf
- SWZ SWZ_GSR.271.6.2026.KG.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [Opis PT EL] Orłowo.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [Opis PT EL] Zaduszniki.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [PT EL] - E01.1.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [PT EL] - E01.1.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [PT EL] - E01.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [PT EL] - E01.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [PT EL] Zalacznik.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [PT EL] Zalacznik.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [RG] - E02.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [RG] - E02.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [Schemat PV] - E03.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [Schemat PV] - E03.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [STWIORB] Orłowo.pdf
- Inny 5226_Wielgie Stacje uzdatniania PV [STWIORB] Zaduszniki.pdf
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Wielgie
- Budowa magazynu służącego do realizacji zadań z zakresu obrony cywilnej i obrony ludności
- Budowa drogi w miejscowości Czarne w granicach działek cz. 257/3 i cz. 267
- Zwiększenie retencji stawów, gospodarka drzewostanem oraz budowa ścieżki edukacyjnej w zespole dworsko-parkowym położonym w miejscowości Wielgie