Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Zielone Śródmieście Inowrocławia – częściowe odbetonowanie i zagospodarowanie zielenią płyty Rynku i Placu Klasztornego
Miasto Inowrocław
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410115
- Zamawiający
- Miasto Inowrocław
- Główny kod CPV
- 45233200-1 — Roboty w zakresie różnych nawierzchni
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar PRZEDMIAR.pdf
- Projekt 01 - zestawienie gazonów.pdf
- Projekt 0 - opis do projektu.pdf
- Projekt 1 - Rynek 1 200.pdf
- Projekt 2 - Plac klasztorny 1 200.pdf
- Projekt 3 - Rynek 1 500.pdf
- Projekt 4 - Plac klasztorny 1 500.pdf
- Projekt 5 - detal-siedzisko typ gazonu 01 i 04 rys.5.pdf
- Projekt 6 - detal-siedzisko i ścianki gazonu typ 02 rys.6.pdf
- STWiOR SST - Zagospodarowanie zielenią centrum Miasta Inowrocławia.pdf
- SWZ SWZ - odbetonowanie i zagospodarowanie zielenia płyty Rynku i Placu Klasztornego.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ projekt umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 2 formularz ofertowy.docx
- Formularz Załącznik nr 2 formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 27.08.2026 r..pdf
- Instrukcja Załącznik nr 1 do SWZ Instrukcja dla wykonawcy eZam.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 1 do SWZ Instrukcja dla wykonawcy eZam.pdf
- Inny 7 - mała arch osłony.pdf
- Inny wizualizacja 1 - widok aksonometryczny.jpg
- Inny wizualizacja 2 - pd strona Rynku.jpg
- Inny wizualizacja 3 - widok na gazony przy fontannie.jpg
- Inny wizualizacja 4 - widok na gazony przy fonrtannie.jpg
- Inny wizualizacja 5 - widok na gazony przy ul. Wodnej.jpg
- Inny wizualizacja 6 - widok na gazony przy ul. Wodnej.jpg
- Inny wizualizacja 7 - widok na Plac Klasztorny.jpg
- Inny Załącznik Nr 10 oświadczenie o wykonywaniu robót.doc
- Inny Załącznik Nr 11 wzór wniosku materiałowego.doc
- Inny Załącznik nr 1a do SWZ - informacja o środkach komunikaji elektronicznej.odt
- Inny Załącznik nr 1a do SWZ - informacja o środkach komunikaji elektronicznej.pdf
- Inny Załącznik nr 1a do SWZ - informacja o środkach komunikaji elektronicznej.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ oświadczenie wykonawcy.doc
- Inny Załącznik Nr 4 zobowiązanie.doc
- Inny Załącznik Nr 5_przynależność do gr. kapitał.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ projekt umowy.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ wykaz wykonanych robót.doc
- Inny Załącznik nr 8 - wykaz wykonanych usług..doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ wykaz osób.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję, instrukcję.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP