Postępowanie zakończone 2026-08-28
"Budowa boiska wielofunkcyjnego, budowa zewnętrznej instalacji oświetlenia terenu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną"
Gmina Kobiele Wielkie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392179
- Zamawiający
- Gmina Kobiele Wielkie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Orzechów
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 6 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ- Boisko Orzechów.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ (umowa).pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1a do SWZ .zip
- Inny Załącznik nr 1b do SWZ.zip
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ.pdf
- Przedmiar Przedmiar br. budowlana boisko Orzechów.pdf
- Projekt A-0.pdf
- Projekt Projekt Techniczny Boisko.pdf
- Projekt Projekt zagodpodarowania terenu- Boisko.pdf
- STWiOR STWIORB br. bud. Orzechów.pdf
- Inny A-10.pdf
- Inny A-11.pdf
- Inny A-12.pdf
- Inny A-13.pdf
- Inny A-14.pdf
- Inny A-1.pdf
- Inny A-2.pdf
- Inny A-3.pdf
- Inny A-4.pdf
- Inny A-5.pdf
- Inny A-6.pdf
- Inny A-7.pdf
- Inny A-8.pdf
- Inny A-9.pdf
- Przedmiar Przedmiar.pdf
- Projekt Projekt techniczny.pdf
- Inny Rys 1 E-1.pdf
- Inny Rys 2 E-2.pdf
- Inny Rys 3 E-3.pdf
- Inny Spec. Tech Boisko.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 6 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, przedmiar, projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP