Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Budowa chodnika i miejsc postojowych w pasie drogowym ul. Piłsudskiego w Aleksandrowie Łódzkim
Gmina Aleksandrów Łódzki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412497
- Zamawiający
- Gmina Aleksandrów Łódzki
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_ul. Piłsudskiego.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_28.08.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ/Przedmiar/Aleksandrów Ł, ul Piłsudskiego - chodnik - przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ/01 Projekt/01 Projekt ZT do zgłoszenia/Projekt ZT Piłsudskiego II do zgłoszenia PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ/01 Projekt/01 Projekt ZT do zgłoszenia/Rys.1 Projekt ZT Piłsudskiego II PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ/01 Projekt/01 Projekt ZT do zgłoszenia/Rys.2 Przekrój konstrukcyjny Piłsudskiego II PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ/01 Projekt/01 Projekt ZT do zgłoszenia/Rys.3 Profile istn. gazociągów pod proj.drogami dla pieszych Piłsudskiego II PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ/01 Projekt/02 Projekt TECHNICZNY/Projekt techniczny Piłsudskiego II PT.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ/01 Projekt/02 Projekt TECHNICZNY/Rys.1 Projekt ZT Piłsudskiego II PT.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ/01 Projekt/02 Projekt TECHNICZNY/Rys.4 Schemat rozmieszczenia płyt integracyjnych oraz słupków U-12c Piłsudskiego II PZT.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ/05 STWiORB/STWiORB Piłsudskiego II DR.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ/01 Projekt/02 Projekt TECHNICZNY/Rys.2 Przekrój konstrukcyjny Piłsudskiego II PT.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ/01 Projekt/02 Projekt TECHNICZNY/Rys.3 Profile istn. gazociągów pod proj.drogami dla pieszych Piłsudskiego II PT.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ/02 Projekt SOR/Klauzula SOR Piłsudskiego II.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ/02 Projekt SOR/Projekt SOR Piłsudskiego SOR II SKAN.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ/03 Projekt COR/Projekt COR Piłsudskiego II COR SKAN.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ/Oświadczenie o zgodności PT Piłsudskiego II.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ/Przedmiar/Aleksandrów Ł, ul Piłsudskiego - chodnik - KN.ath
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ/Zgłoszenie z brakiem sprzeciwu Piłsudskiego II.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP