Postępowanie zakończone 2026-08-17
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1913E w m. Przygłów, od ul. Topolowej do ul. Słonecznej
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373133
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Przygłów, pow. piotrkowski, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar załącznik nr 8 do SWZ_Przedmiary.zip
- Projekt załącznik nr 10 do SWZ_PZT.zip
- Projekt załącznik nr 11 do SWZ_Projekt techniczny - branża sanitarna.zip
- Projekt załącznik nr 9 do SWZ_Projekt techniczny - branża drogowa.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy załącznik nr 2 do SWZ_wzór _umowy.pdf
- Formularz załącznik nr 1, 3-5 do SWZ_formularz_oferty + oświadczenia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załącznik nr 12 do SWZ_dokumenty.zip
- Inny załącznik nr 13 do SWZ_specyfikacje.zip
- Inny załącznik nr 6-7 do SWZ_wykazy.docx
- Przedmiar załącznik nr 8 do SWZ_Przedmiary/PRZEDMIAR_KANAŁ KRYTY PRZYGŁÓW.pdf
- Przedmiar załącznik nr 8 do SWZ_Przedmiary/Przedmiar kanał technologiczny.pdf
- Przedmiar załącznik nr 8 do SWZ_Przedmiary/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża drogowa/Opis Techniczny PT chodnik.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża drogowa/PT RYS 1.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża drogowa/PT RYS 2.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża drogowa/PT RYS 3.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża drogowa/PT RYS 4.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża drogowa/PT RYS 5.pdf
- Projekt PZT/PZT_opis techniczny.pdf
- Projekt PZT/RYS NR 1_PZT-500.pdf
- Projekt PZT/RYS NR 2_PZT-250.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża sanitarna/PA-B_Opis techniczny kanał kryty Przygłów.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża sanitarna/PT_Opis techniczny KANAŁ KRYTY PRZYGŁÓW.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża sanitarna/RYS NR1_PZT-500 PA-B.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża sanitarna/RYS NR 1_PZT-500 PT.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża sanitarna/RYS NR 2_PZT-250 PA-B.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża sanitarna/RYS NR 2_PZT-250 PT.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna/RYS NR 3_Profil kanał główny PT.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna/RYS NR 3_Profil kanał kryty PA-B.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna/RYS NR 4_Profile PRZYKANALIKI PA-B.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna/RYS NR 4_Profile PRZYKANALIKI PT.pdf
- Inny Dokumenty/BADANIA GRUNTOWE.pdf
- Inny Dokumenty/Pozwolenie na budowę.pdf
- Inny Dokumenty/Pozwolenie wodno - prawne.pdf
- Projekt załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacja techniczna_kanał kryty Przygłów.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/10. D.04.04.02. Podbudowa z mieszanki kruszyw niezwiązanych stabilizowanych mec.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/11. D.05.03.05 bWarstwa wiążąca z betonu asfaltowego.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/12. D.05.03.05a. Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/13. D-09.01.01 ZIELEŃ.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/14.D.05.03.03_23_Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/16 D-08.03.01 BETONOWE OBRZEŻA CHODNIKOWE.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/17 D–08.01.01. KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/1. D.00.00.00. Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/2. D.01.01.01. Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/3. D.01.02.02. Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu).pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/4. D.01.02.04. Rozbiórka elementów dróg i ulic.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/5. D.02.01.01. Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/6. D.02.03.01. Wykonanie nasypów.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/7. D.04.01.01. Profilowanie i zagęszczenie podłoża.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/8. D.04.03.01. Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR załącznik nr 14 do SWZ_specyfikacje/Specyfikacje/9. D.04.05.01. Warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem C 1,5-2.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
- Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1506E na odcinku Zawodzie - Zamość
- Modernizacja drogi powiatowej Nr 1513E na odcinku Teklin - Trzepnica
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1522E w m. Koło
- Modernizacja drogi powiatowej Nr 3926E Kobiele Wielkie - Tomawa - Lubień na długości odcinka 900 mb.
- Przebudowa dwóch obiektów mostowych w ciągu dróg powiatowych w m. Wolbórz i w m. Krężna