Postępowanie zakończone 2026-08-07
Budowa odcinka kanalizacji deszczowej – zabudowa istniejącego rowu odwadniającego przy ul. Adamowskiego w miejscowości Gorzędów gmina Kamieńsk na działce nr ewid. 539/1 obręb Gorzędów
Gmina Kamieńsk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359740
- Zamawiający
- Gmina Kamieńsk
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gorzędów, pow. radomszczański, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2026.07.24 załącznik nr 5 do SWZ.pdf
- Wzór umowy ogłozenie o zamówieniu.pdf
- Inny 2026.07.24 Wyjaśnienie i modyfikacja SWZ.pdf
- Inny 2026.08.07 informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny SWZ chodnik Gorzędów ul Adamowskiego 2026.07.08-1.pdf
- Inny Załącznik 7.zip
- Przedmiar Załącznik 7/ADAMOWSKIEGO - PRZEDMIARY 3.pdf
- Projekt Załącznik 7/1_PROJ ARCH-BUD ADAMOWSKIEGO.pdf
- Projekt Załącznik 7/2_PROJ TECH ADAMOWSKIEGO.pdf
- STWiOR Załącznik 7/3_SPECYFIKACJA KD GORZEDOW.pdf
- Inny Załącznik 7/3_specyfikacja chodnik.pdf
- Inny Załącznik 7/Operat wodno-prawny/Operat 1.pdf
- Inny Załącznik 7/Operat wodno-prawny/Operat rys 1.pdf
- Inny Załącznik 7/Operat wodno-prawny/Operat rys 2.pdf
- Inny Załącznik 7/Operat wodno-prawny/Operat rys 3.pdf
- Inny Załącznik 7/Operat wodno-prawny/Operat rys 4.pdf
- Inny Załącznik 7/Operat wodno-prawny/Operat rys 5.pdf
- Inny Załącznik 7/WKZ_postanowienie.pdf
- Inny Załącznik 7/Wody_Polskie_decyzja.pdf
- Inny Załącznik 7/zgłoszenie budowy.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kamieńsk
- Budowa odcinka kanalizacji deszczowej – zabudowa istniejącego rowu odwadniającego przy ul. Adamowskiego w miejscowości Gorzędów gmina Kamieńsk na działce nr ewid. 539/1 obręb Gorzędów
- Utworzenie miejsca aktywizacji społecznej w miejscowości Gorzędów w gminie Kamieńsk
- Budowa drogi wewnętrznej oraz kanalizacji deszczowej i rozbudowa sieci wodociągowej - ul. Spacerowa w Barczkowicach
- Przebudowa placu zabaw w Barczkowicach
- Przebudowa placu zabaw w Barczkowicach