WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-17

Budowa oświetlenia ulicznego – ul. Reymonta, ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Jagiellońska, ul. Batorego w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto Piotrków Trybunalski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00320321
Zamawiający
Miasto Piotrków Trybunalski
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Łódzkie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 25_SWZ CZEŚĆ I - Instrukcja dla wykonawców (IDW).pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ III - Projektowane postanowienia umowy (PPU).pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).zip
  • Inny Załączniki.docx
  • Przedmiar SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/Przedmiar/1. Przedmiar Robót.pdf
  • STWiOR SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Specyf._Techn._STWIOR/SPECYFIK TECHN OŚWIETL.pdf
  • Wzór umowy SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/1_Opisy do Projektów/OPIS PROJEKT Archi-Budowl Oświetlenie 4 ulice.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/1_Opisy do Projektów/OPIS PROJEKT Budowl-Wykon Oświetlenie 4 ulice.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/1_Opisy do Projektów/OPIS PROJEKT Techn-Wykon Oświetlenie 4 ulice.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/1_Opisy do Projektów/Tabela linii kablowych.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/1_Opisy do Projektów/Tabela słupów oświetleniowych.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/1_Opisy do Projektów/Współrz Geodez Elektryka.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/1_Rys.1 PZT Arkusz 1 Reymonta 297 700 ZUD 3_Gaz.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/2_Rys.1 PZT Arkusz 2 Jagiellońska 297 900 ZUD 3_Gaz.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/3_Rys.1 PZT Arkusz 3 Batorego 297-900.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/4_Rys.1 PZT Arkusz 4 Krakowskie Przedmieście 297-1000 - Zostaje słup i przył do Nr 16.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/5_Rys.2 Schemat Ideowy Oświetlenia.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/6_Rys.3 Demontażlinii napowietrznej nn.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/7_Rys.1a Plan orientacyjny 1_7500.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/8_Rys._Odtworzenie Nawierzchni.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Fundament B-60.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Fundament B-70.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Fundament B-71.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Słup AL 8m z dod. wysięgn. 0,5m - Przykład.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Słup AL 9m z dod. wysięgn. 0,5m - Przykład.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Słup AL 9m z dod. wysięgn. 1,5m - Przykład.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Słup Oświetleniowy Al 6m.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Słup Oświetleniowy AL 8m.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Słup Oświetleniowy Al 9m.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Wyięgnik 2 ram_1m_135st. - Przykład.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/2_Rysunki do Projektów/9_Słupy_Fundamenty_Wysięgniki/Wyięgnik 2 ram_1m_160st. - Przykład.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/1_WUOZ/Pozwolenie WUOZ.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/1_WUOZ/Pozwolenie WUOZ Prawomocne/str. 1.jpg
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/1_WUOZ/Pozwolenie WUOZ Prawomocne/str. 2.jpg
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/1_WUOZ/Pozwolenie WUOZ Prawomocne/str. 3.jpg
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/1_WUOZ/Pozwolenie WUOZ Prawomocne/str. 4.jpg
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/1_WUOZ/Pozwolenie WUOZ Przedłużenie do 2026.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/2_Zgłoszenie/Zgłoszenie str.1.jpg
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/2_Zgłoszenie/Zgłoszenie str. 2.jpg
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/3_Postanowienie/Postanowienie str.1.jpg
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/3_Postanowienie/Postanowienie str.2.jpg
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/3_Postanowienie/Postanowienie str.3.jpg
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/4_Zaświadczenie Brak Sprzeciwu.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/5_DOLICP PRAWOMOCNA.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/6_MPZP Batorego rysunek do_LV_702_18.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/3_Decyzje i Zgłoszenie/7_MPZP_Śląska_rysunek_po_uchwale_1.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/4_Uzgodnienie ZUD/Arkusz 1 Reymonta 297 700 ZUD.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/4_Uzgodnienie ZUD/Arkusz 2 Jagiellońska 297 900 ZUD.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/4_Uzgodnienie ZUD/Arkusz 3 Batorego 297-900.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/4_Uzgodnienie ZUD/Arkusz 4 Krakowskie Przedmieście 297-1000 ZUD.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/4_Uzgodnienie ZUD/Protokol_narady_IMG.6630.69.2025.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/5_Obliczenia Oświetlenia/PiotrkĂłw Trybunalski_PDP - 15052025.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/5_Obliczenia Oświetlenia/PiotrkĂłw Trybunalski_ulice - 15052025.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/6_Dokumenty Pozostałe/1-PGE-zgoda na demontaż linii nn.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/6_Dokumenty Pozostałe/2_Kategorie dróg ZDiUM.jpg
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/7_Mapy dc. Proj/Jagiellońska-Arkusz1 297 700.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/7_Mapy dc. Proj/Jagiellońska-Arkusz2 297 900.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/7_Mapy dc. Proj/Jagiellońska-Arkusz3 297 900.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/7_Mapy dc. Proj/Jagiellońska-Arkusz4 297 1000.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G231-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G237-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G2-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G309-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G339-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G425-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G449-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G477-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G564_Batorego-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G564-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/8_Działki_Wypisy/IMG.6621.288.2025_G592-sig.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/9_Uprawn_Izba/IZBA 2025.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/9_Uprawn_Izba/UPRAWNIENIA PROJEKTOWE.pdf
  • Inny SWZ CZĘŚĆ II - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/Wytyczne Inżyniera Miasta.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, wzór umowy.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Piotrków Trybunalski