Postępowanie zakończone 2026-08-07
Budowa ścieżki pieszej z infrastrukturą towarzyszącą w Sulejowie
Gmina Sulejów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357727
- Zamawiający
- Gmina Sulejów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Sulejów, pow. piotrkowski, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - ścieżka Kopuły.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.docx
- Formularz Załącznik Nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu ścieżka Kopuły.pdf
- Inny dokumentacja projektowa ścieżka Kopuły.zip
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ oświadczenie wstępne.docx
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ wykaz osób.docx
- Przedmiar dokumentacja projektowa/przedmiar.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Park Kopuły a3 poziomo-1.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PT_Kopuły opis.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT_Kopuły - opis.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/sst.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Sulejów
- Budowa drogi wewnętrznej w miejscowości Mikołajów
- Budowa ścieżki pieszej z infrastrukturą towarzyszącą w Sulejowie – II postępowanie
- Inwestycje w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie miasta Sulejów
- Budowa sieci wodociągowej DN160 łączącej miejscowości Uszczyn i Koło
- Budowa kontenerowego zaplecza socjalno – sanitarnego we Włodzimierzowie wraz z niezbędną infrastrukturą socjalną na dz. nr 392/12 obr. Włodzimierzów – IV postępowanie