Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Budowa SPA i Wellness na terenie Akademii Sportu w Niewiadowie
GMINA UJAZD
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400877
- Zamawiający
- GMINA UJAZD
- Główny kod CPV
- 45212130-6 — Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki
- Miejsce wykonania robót
- Osiedle Niewiadów, pow. tomaszowski, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r.zip
- SWZ CZĘŚĆ I SWZ - SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA. .pdf
- Wzór umowy CZĘŚĆ IV SWZ - WZÓR UMOWY .pdf
- Formularz CZĘŚĆ II SWZ - FORMULARZ OFERTY.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU nr 2026BZP 0040087701 z dnia 2026-08-20.pdf
- Inny WAŻNA INFORMACJA DO WYKONAWCÓW.pdf
- Inny ZAŁ. 1 SWZ - OŚWIADCZENIE O SPEŁN. WARUNKU I BRAKU PODST. WYKLUCZENIA - ART. 125 WYKON..docx
- Inny ZAŁ. 2 SWZ - OŚWIADCZENIE O SPEŁN. WARUNKU I BRAKU PODST. WYKLUCZENIA - ART. 125 UST. 5 PODM. TRZECI.docx
- Inny ZAŁ. 3 SWZ - OŚWIADCZENIE WYKONAWCÓW WSPÓLNIE UBIEG. SIĘ O ZAMÓWIENIE - ART. 117 UST. 4 PZP.docx
- Inny ZAŁ. 4 SWZ - ZOBOWIĄZANIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASÓB ART. 118 UST. 3 PZP.docx
- Inny ZAŁ. 5 SWZ - WYKAZ ROBÓT BUDOWLANYCH.docx
- Inny ZAŁ. 6 SWZ - WYKAZ USŁUG WYKONANYCH.docx
- Inny ZAŁ. 7 SWZ - WYKAZ OSÓB.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1 DO UMOWY - OŚWIADCZENIE PODWYKONAWCY.doc
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 2 DO UMOWY - LISTA PODWYKONAWCÓW.doc
- Przedmiar CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/Przedmiar robót.pdf
- Projekt CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/opis koncepcji 1-52.pdf
- Projekt CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/PFU Ujazd 2.pdf
- Projekt CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/Projekt koncepcyjny SPA.pdf
- Projekt CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/PZT - rurociągi - rzędne.dwg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/10.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/11.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/12.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/13.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/14.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/15.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/16.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/17.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/19.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/1.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/20250919_124630.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/20250919_124633.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/20250919_124635.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/20250919_134136.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/20250919_134138.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/20250919_134141.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/20250919_134147.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/2025-11-07 Pismo Gwarant.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/20.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/21.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/22.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/23.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/24.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/25.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/2.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/3.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/4.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/5.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/6.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/7.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/8.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/9.jpg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/AB.K-01.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/AB.K-02.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/AB.K-03.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/Badania gruntu - Niewiadów - SPA.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/Mapa Osiedle Niewiadów.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/PS.K-01.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (PFU)(20-08-2026 r/PS.K-02.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA UJAZD
- „Zakup i montaż oświetlenia ulicznego na terenie ogólnodostępnej przestrzeni publicznej w Gminie Ujazd.” ZAMÓWIENIE PODZIELONE NA 5 CZĘŚCI
- Zagospodarowanie działki rekreacyjno-sportowej nr 600 oraz 601-2 w miejscowości Ujazd poprzez budowę altany oraz utwardzenie terenu (II)
- Budowa altany, utwardzenie terenu na działce rekreacyjno-sportowej w Ujeździe w związku z zadaniem inwestycyjnym "Zagospodarowanie działki rekreacyjno-sportowej nr 600 oraz 601/2 w miejscowości Ujazd"
- Przebudowa obiektów przy boisku w Osiedlu Niewiadów, gmina Ujazd