Postępowanie zakończone 2026-07-02
Budowa toru do jazdy na rolkach i deskorolkach wraz z zagospodarowaniem terenu na działce 369/2 obr. 9 w Tomaszowie Mazowieckim.
GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288438
- Zamawiający
- GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ CZĘŚĆ I SWZ - SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
- Wzór umowy CZĘŚĆ IV SWZ - WZÓR UMOWY.docx
- Formularz CZĘŚĆ II SWZ - FORMULARZ OFERTY.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU NR 2026 BZP 0028843801 Z DN. 12.06.2026.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.zip
- Inny ZAŁ. 1 SWZ - OŚWIADCZENIE O SPEŁN. WARUNKU I BRAKU PODST. WYKLUCZENIA - ART. 125 WYKON..docx
- Inny ZAł. 2 SWZ - OŚWIADCZENIE O SPEŁN. WARUNKU I BRAKU PODST. WYKLUCZENIA - ART. 125 UST. 5 PODM. TRZECI.docx
- Inny ZAŁ. 3 SWZ - OŚWIADCZENIE WYKONAWCÓW WSPÓLNIE UBIEG. SIĘ O ZAMÓWIENIE - ART. 117 UST. 4 PZP.docx
- Inny ZAŁ. 4 SWZ - ZOBOWIĄZANIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASÓB ART. 118 UST. 3 PZP.docx
- Inny ZAŁ. 5 SWZ - WYKAZ ROBÓT BUDOWLANYCH.docx
- Inny ZAŁ. 6 SWZ - WYKAZ OSÓB.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1 DO UMOWY - OŚWIADCZENIE PODWYKONAWCY-1.doc
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 2 DO UMOWY - LISTA PODWYKONAWCÓW.doc
- Projekt CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/ANEKS - TOR DO JAZDY TOMASZÓW MAZOWIECKI NIEBROWSKA/ANEKS - OPIS TOR DLA ROLEK TOMASZÓW MAZOWIECKI.docx
- STWiOR CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/0103_nawierzchnie.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/ANEKS - TOR DO JAZDY TOMASZÓW MAZOWIECKI NIEBROWSKA/02A. PRZEKRÓJ.dwg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/ANEKS - TOR DO JAZDY TOMASZÓW MAZOWIECKI NIEBROWSKA/02A. PRZEKRÓJ.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/ANEKS - TOR DO JAZDY TOMASZÓW MAZOWIECKI NIEBROWSKA/Img_EE256CCF EE256CCF.tif
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/MAPA ZASADNICZA 1_500.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/OPIS TOR DLA ROLEK TOMASZÓW MAZOWIECKI .pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/OPIS WYPOSAŻENIA TOR DLA ROLEK.docx
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/przedm_V3_IIkw2026.ath
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/przedm_V3_IIkw2026.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/PRZEKRÓJ PRZEZ CHODNIK.dwg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/PRZEKRÓJ PRZEZ CHODNIK.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/PZT - BIEŻNIA REKREACYJNA DLA ROLEK TOMASZÓW MAZOWIECKI.dwg
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/PZT - BIEŻNIA REKREACYJNA DLA ROLEK TOMASZÓW MAZOWIECKI.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/UPRAWNIENIA I ZAŚWIADCZENIA Z IZBY ARCHITEKTÓW.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/WARIANT1_.pdf
- Inny CZĘŚĆ III SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/zaświadczenie - Starosta 11.09.2025.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP