Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
MODERNIZACJA INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNEJ DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ZABŁOTACH
POWIAT BEŁCHATOWSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411240
- Zamawiający
- POWIAT BEŁCHATOWSKI
- Główny kod CPV
- 45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod
- Miejsce wykonania robót
- Zabłoty, pow. bełchatowski, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar.pdf
- Inny Dokumentacja.zip
- Inny Ogłoszenie, SWZ.zip
- Inny Dokumentacja/Inwentaryzacja/IN-01_parter.pdf
- Inny Dokumentacja/Inwentaryzacja/IN-02_I_piętro.pdf
- Inny Dokumentacja/Inwentaryzacja/IN-03_II_piętro.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Opis techniczny.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-01.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-02.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-03.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-04.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-05.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-06.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-07.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-08.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-09.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-10.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Rys.S-11.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Z-01.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Z-02.pdf
- Inny Dokumentacja/S-00-Specyfikacja techniczna.pdf
- SWZ SWZ do ogloszenia.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 Formularz oferty.odt
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 Pełnomocnictwo.odt
- Inny Załącznik nr 2 Oświadczenie Wykonawcy warunki i wykluczenie.odt
- Inny Załącznik nr 3 Oświadczenie podmiot trzeci.odt
- Inny Załącznik nr 4 Wykaz wykonanych robót budowlanych.odt
- Inny Załącznik nr 5 Wykaz osób.odt
- Inny Załącznik nr 7 Oświadczenie o przynależności.odt
- Inny Załącznik nr 8 Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.odt
- Inny Załącznik nr 9 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.odt
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP