Postępowanie zakończone 2026-07-03
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej na terenie miasta Rzgów oraz świadczenie usługi nadzoru autorskiego w czasie robót budowlanych.
GMINA RZGÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304040
- Zamawiający
- GMINA RZGÓW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt opis przedmiotu zamówienia MI.docx
- Projekt opis przedmiotu zamówienia MII.docx
- Projekt opis przedmiotu zamówienia MIII.docx
- Projekt opis przedmiotu zamówienia MIV.docx
- Projekt opis przedmiotu zamówienia OGRODOWA.docx
- SWZ SWZ dokumentacja projektowa sieć wodociągowa Miasto.docx
- Wzór umowy Zał. nr 2 do SWZ - Projekt umowy - ul. KATOWICKA.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 23.06.26.pdf
- Inny formularz cenowy - JESIONOWA_KIEPURY.docx
- Inny formularz cenowy - KATOWICKA.docx
- Inny formularz cenowy - ŁÓDZKA.docx
- Inny formularz cenowy - OGRODOWA.docx
- Inny formularz cenowy - Żeromskiego.docx
- Inny Mapa (skala 500 format A4) ul. Katowicka.pdf
- Inny mapa - ul. Łódzka w Rzgowie - sieć wodociągowa.pdf
- Inny Mapa wodociąg ul. Jesionowa i Kiepury.pdf
- Inny Mapa z proponowaną trasą wodociągu ul. OGRODOWA Rzgów.pdf
- Inny Mapy z naniesioną planowana trasą sieci wodociągowej.pdf
- Inny war rozbudowy GZWK.410.128.2025.MZ_Rzgów-Katowicka.pdf
- Inny war rozbudowy GZWK.410.139.2024.MZ_Rzgów-Łodzka.pdf
- Inny war rozbudowy GZWK.410.24.2025.MZ_Rzgów-Żeromskiego, Tuszyńska.pdf
- Inny WARUNKI TECHNICZNE GZWIK OGRODOWA.pdf
- Inny warunki techniczne GZWiK.pdf
- Inny wypis i wyrys Katowicka.pdf
- Inny wypis i wyrys Żeromskiego.pdf
- Inny wypis z MPZP.pdf
- Inny wypis z MPZP.pdf
- Inny wyrys i wypis - ŁÓDZKA w Rzgowie.pdf
- Inny wyrys z MPZP.pdf
- Inny wyrys z planu.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Projekt umowy - ul. JESIONOWA_KIEPURY.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Projekt umowy - ul. ŁÓDZKA spinka.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Projekt umowy - ul. Ogrodowa .docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Projekt umowy - ul. Żeromskiego spinka .docx
- Inny Zał. Nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia (2).docx
- Inny Zał. Nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (2).docx
- Inny Zał. Nr 6 do SWZ -Wzór oświadczenia wykonawców o poszczególnych robotach.docx
- Inny Zał. Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu usług (1).docx
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ - Wzór wykazu osób.docx
- Inny Zał. Nr 9 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego (4).docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP