WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-26

Prace konserwacyjno-remontowe kompozycji rzeźbiarskiej przedstawiającej alegorie Wolności, Przemysłu i Handlu na elewacji budynku dawnego pałacu Juliusza Heinzla w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104

ŁÓDZKI URZĄD WOJEWÓDZKI W ŁODZI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00283169
Zamawiający
ŁÓDZKI URZĄD WOJEWÓDZKI W ŁODZI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Łódzkie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-26
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Kosztorys dla Wykonawcy.pdf
  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia AL-V.272.10.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. 1 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Załączniki do SWZ (AL-V.272.10.2026).zip
  • Przedmiar Dokumentacja przetargowa/Kosztorys nakładczy.pdf
  • Projekt Dokumentacja przetargowa/KONSTRUKCJA/P104-ALEGORIA_K-OPIS.pdf
  • STWiOR Dokumentacja przetargowa/STWIOR/STO-00-ogólna -Pio104-Alegoria-2024.12.02.pdf
  • STWiOR Dokumentacja przetargowa/STWIOR/STO-02-wyr.metal.got -Pio104-Alegoria-2024.12.02.pdf
  • STWiOR Dokumentacja przetargowa/STWIOR/STO-03-roboty dekarskie -Pio104-Alegoria-2024.12.02.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/ARCHITEKTURA/P104-ALEGORIA_A_A01-2024.11.25.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/ARCHITEKTURA/P104-ALEGORIA_A_A02-2024.11.25.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/ARCHITEKTURA/P104-ALEGORIA_A_Bioz_2024.11.25.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/ARCHITEKTURA/P104-ALEGORIA_A_Opis projekt_2024.11.25.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/ARCHITEKTURA/P104-ALEGORIA_A_Opis PS_2024.11.25.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/ARCHITEKTURA/P104-ALEGORIA_A_Spis zaw_2024.11.25.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/ARCHITEKTURA/P104-ALEGORIA_A_Strona tyt_2024.11.25.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/ARCHITEKTURA/P104-ALEGORIA_A_Uzgodnienia-22024.11.25.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/KONSERWACJA/Decyzja NR WUOZ-ZN.5142.958.2023.IJ z dnia 20.09.2024 r.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/KONSERWACJA/Decyzja NR WUOZ-ZN.5142.958.2023.IJ z dnia 20.09.2024 r-przedłużenie.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/KONSERWACJA/Pismo NR WUOZ-ZN.5143.27.2023.IJ.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/KONSERWACJA/Program prac konserwatorskich.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/KONSTRUKCJA/P104-ALEGORIA_K-K01.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/KONSTRUKCJA/P104-ALEGORIA_K-K02.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/KONSTRUKCJA/P104-ALEGORIA_K-K03.pdf
  • Inny Dokumentacja przetargowa/STWIOR/STO-01-roboty konserwatorskie -Pio104-Alegoria-2024.12.02.pdf
  • Formularz Zał. 2 do SWZ - formularz ofertowy (AL-V.272.10.2026).doc
  • Inny Zał. 3A do SWZ - oświadczenie z art. 125 ust. 5 (AL-V.272.10.2026).doc
  • Inny Zał. 3 do SWZ - oświadczenie z art. 125 ust. 1 (AL-V.272.10.2026).doc
  • Inny Zał. 4 do SWZ - wykaz robót (AL-V.272.10.2026).doc
  • Inny Zał. 5 do SWZ - wykaz osób (AL-V.272.10.2026).doc
  • Inny Zał. 6 do SWZ - zobowiązanie (AL-V.272.10.2026).doc
  • Inny Zał. 7 do SWZ - oświadczenie wyk. wspólnie ubieg. sie o udziel. zam. (AL-V.272.10.2026).doc
  • Inny Zał. 8 do SWZ - protokół z wizji lokalnej (AL-V.272.10.2026).doc
  • Inny Zał. nr 9 - Projektowane postanownia umowy (AL-V.272.10.2026) (1).pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP