Postępowanie zakończone 2026-06-01
„Przebudowa drogi gminnej nr 109102E na odcinku Kolonia Lipnik - Delfina”
GMINA SIEMKOWICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00246755
- Zamawiający
- GMINA SIEMKOWICE
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ IRŚ.271.1.6.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 3.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja.zip
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Inny Zmiana treści SWZ 2 - Kolonia Lipnik-Delfina.pdf
- Inny Zmiana treści SWZ 3 - Kolonia Lipnik-Delfina.pdf
- Inny Zmiana treści SWZ - Kolonia Lipnik-Delfina (2).pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ - Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Inny Załącznik nr 2a do SWZ - Oświadczenie wstępne o braku podstaw do wykluczenia.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie wstępne o braku podstaw do wykluczenia.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie wstępne o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiązanie do udostępnienia zasobów.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Przedmiar Załączniki do SWZ- Dokumentacja/Delfina - kosztorys ofertowy.pdf
- Przedmiar Załączniki do SWZ- Dokumentacja/Delfina - przedmiar.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Opis techniczny pab.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/002. D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/003. D-01.02.02 Usuniecie warstwy humusu.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/004. D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/008. D-02.01.01 Wykopy i zasypy.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/009. D-04.01.01 Korytowanie wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/010. D-04.05.01 Stabilizacja podłoża cementem.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/011. D-05.02.01 Nawierzchnia z kruszywa łamanego.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/012. D-10.00.00 Przepusty.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/015. D-04.08.01 Wyrównanie nawierzchni.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/020. D-08.01.01b Ustawianie krawężników i oporników.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/021. D-08.03.01 Obrzeża Betonowe.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/022. D-07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/023. D-07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/bioz/załączniki.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Rys.1 Orientacja.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Rys.2.1 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Rys.2.2 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Rys.2.3 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Rys.2.4 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Rys.3.1 Niweleta.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Rys.3.2 Niweleta.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Rys.4.1 Przekroje.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Rys.4.2 Przekroje.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pab/Rys.5 Szczegóły.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pzt/Opis techniczny pzt.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pzt/Rys.1 Orientacja.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pzt/Rys.2.1 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pzt/Rys.2.2 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pzt/Rys.2.3 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/pzt/Rys.2.4 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/sor/Rys.1 Orientacja.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/sor/Rys.2.1 SOR.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/sor/Rys.2.2 SOR.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/sor/Rys.2.3 SOR.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/sor/Rys.2.4 SOR.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/sor/SOR.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/000. spis treści.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/001. D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/005. Z-01 Rozbiórka nawierzchni.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/006. D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg i ulic.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/007. D-02.00.01 Roboty ziemne.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/014. D-05.03.05b Warstwa wiążąca.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/016. D-05.03.26g Zabezpieczenie nawierzchni asfaltowej kordem stalowym.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/017. D-05.03.05a Warstwa ścieralna.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/specyfikacja/018. D-05.03.23 Nawierzchnia z kostki.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Opis techniczny.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Rys.1 Orientacja.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Rys.2.1 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Rys.2.2 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Rys.2.3 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Rys.2.4 PZT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Rys.3.1 Niweleta.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Rys.3.2 Niweleta.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Rys.4.1 Przekroje.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Rys.4.2 Przekroje.pdf
- Inny Załączniki do SWZ- Dokumentacja/techniczny/Rys.5 Szczegóły.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP