Postępowanie zakończone 2026-07-02
„Przebudowa i rozbudowa części budynku Miejskiego Przedszkola w Działoszynie na Dzienny Dom Seniora”
Miasto i Gmina Działoszyn
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00295096
- Zamawiający
- Miasto i Gmina Działoszyn
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar - budynek.pdf
- Przedmiar Przedmiar - elektryczny.pdf
- Przedmiar Przedmiar - instalacja c.o..pdf
- Przedmiar Przedmiar -instalacja wentylacji i klimatyzacji.pdf
- Przedmiar Przedmiar - instalacje wewnętrzne wod-kan.pdf
- Przedmiar Przedmiar - instalacje zewnętrzne wod-kan.pdf
- Przedmiar Przedmiar - PZT.pdf
- Projekt 2.Projekt techniczny - konstrukcja.7z
- Projekt elektryka.pdf
- Projekt PB_Opis ARCHITEKTURA Działoszyn dom seniora 31.05.2023r.pdf
- Projekt PB_Opis PZT Działoszyn dom seniora.pdf
- Projekt PT_Działoszyn_instalacja co_opis.pdf
- Projekt PT_Działoszyn_ist. wentylacji_opis.pdf
- Projekt PT_Działoszyn_wodkan wew_opis.pdf
- Projekt PT_Działoszyn_Wod-kan zewnętrzny_Opis.pdf
- Projekt PT_Opis ARCHITEKTURA Działoszyn dom seniora.pdf
- Projekt PT_OPIS KONSTRUKCJI.pdf
- Projekt PT_Opis PZT Działoszyn dom seniora.pdf
- Projekt teletechnika.pdf
- SWZ SWZ-Dom Seniora.pdf
- Wzór umowy Projekt_umowy-zał. nr 2.pdf
- Formularz Zał. nr 3 Formularz_oferty.odt
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny A01_RZUT PARTERU.pdf
- Inny A01_RZUT PARTERU.pdf
- Inny A02_RZUT PIĘTRA.pdf
- Inny A02_RZUT PIĘTRA.pdf
- Inny A03_RZUT DACHU.pdf
- Inny A03_RZUT DACHU.pdf
- Inny A04_PRZEKROJE.pdf
- Inny A04_PRZEKROJE.pdf
- Inny A05_ELEWACJE.pdf
- Inny A05_ELEWACJE.pdf
- Inny A06_SZYB WINDY - PRZEKRÓJ.pdf
- Inny A06_SZYB WINDY - PRZEKRÓJ.pdf
- Inny A07_URZADZENIA SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ.pdf
- Inny A08_ZESTAWIENIE DRZWI OKIEN I FASAD ALUMINIOWYCH.pdf
- Inny A09_ZESTAWIENIE DRZWI DREWNIANYCH.pdf
- Inny Az01_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Inny Az02_PRZEKROJE TERENOWE.pdf
- Inny Az03_ZAGOSPODAROWANIE DZIEDZIŃCA.pdf
- Inny Az04_PERGOLA.pdf
- Inny Az05_SCHODY ZEWNĘTRZNE.pdf
- Inny Az06_POCHYLNIA.pdf
- Inny Charakterystyka energetyczna_ Działoszyn.pdf
- Inny E1_Parter_Elektryka.pdf
- Inny E2_Pietro_Elektryka.pdf
- Inny E4_Pietro_Oswietlenie.pdf
- Inny E5_Dach_Elektryka.pdf
- Inny E6_RG_Schemat-1.pdf
- Inny E6_RG_Schemat.pdf
- Inny En1_Parter_Slabeprady.pdf
- Inny En2_Pietro_Slabeprady.pdf
- Inny En3_SSP_Schemat.pdf
- Inny En4_CCTV_Schemat.pdf
- Inny En5_Przywolanie_Schemat.pdf
- Inny En6_LAN_Schemat.pdf
- Inny En7_Oddymianie_Schemat.pdf
- Inny F17-F18. Postanowienie KWPSP-1.pdf
- Inny F19-F35. EKSPERTYZA TECH. OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ.pdf
- Inny F1. Załączniki projektu budowlanego.pdf
- Inny F36-F39.DZIAŁOSZYN BIOZ.pdf
- Inny F4. Zaświadczenie_poprawna działka, z dn. 11.05.2023.pdf
- Inny F5-F16. Ekspertyza stanu technicznego istniejącego budynku_.pdf
- Inny I01_Inwentaryzacja_RZUT PARTERU.pdf
- Inny I02_Inwentaryzacja_RZUT PIĘTRA.pdf
- Inny I03_Inwentaryzacja_PRZEKROJE.pdf
- Inny I04_Inwentaryzacja_ELEWACJE.pdf
- Inny MDCP skan.pdf
- Inny P01_RZUT PARTERU.pdf
- Inny P02_RZUT PIĘTRA.pdf
- Inny P03_RZUT DACHU.pdf
- Inny P04_PRZEKROJE.pdf
- Inny P05_SZYB WINDOWY - KONSTRUKCJA.pdf
- Inny P06_POCHYLNIA - KONSTRUKCJA.pdf
- Inny P07_SCHODY ZEWNĘTRZNE - KONSTRUKCJA.pdf
- Inny PT_Działoszyn_instalacja co_Co01_rzut parteru.pdf
- Inny PT_Działoszyn_instalacja co_Co01_rzut pietra.pdf
- Inny PT_DzIałoszyn _inst wentylacji_V01_rzut parteru.pdf
- Inny PT_DzIałoszyn _inst wentylacji_V02_rzut piętra.pdf
- Inny PT_DzIałoszyn _inst wentylacji_V03_rzut dachu.pdf
- Inny PT_DzIałoszyn _inst wentylacji_V04_mocowanie kanałów.pdf
- Inny PT_Działoszyn_wodkan wew_Ww01_ins wod rzut parteru.pdf
- Inny PT_Działoszyn_wodkan wew_Ww02_ins wod rzut pietra.pdf
- Inny PT_Działoszyn_wodkan wew_Ww03_ins kan rzut parteru.pdf
- Inny PT_Działoszyn_wodkan wew_Ww04_ins kan rzut dachu.pdf
- Inny PT_Działoszyn_wodkan wew_Ww04_ins kan rzut piętra.pdf
- Inny PT_Działoszyn_wodkan wew_Ww06_profil ks.pdf
- Inny PT_Działoszyn_wodkan wew_Ww07_profil ks czII.pdf
- Inny PT_Działoszyn_wodkan wew_Ww08_ins wod aksonometria.pdf
- Inny PT_Działoszyn_Wod-kan zewnętrzny_Wz01-Plan sytaucyjny.pdf
- Inny PT_Działoszyn_Wod-kan zewnętrzny_Wz02-Profil ks.pdf
- Inny PT_Działoszyn_Wod-kan zewnętrzny_Wz03-Profil kd.pdf
- Inny PT_Działoszyn_Wod-kan zewnętrzny_Wz04-Szczegół studni.pdf
- Inny PT_Działoszyn_Wod-kan zewnętrzny_Wz05-Schemat wykopu.pdf
- Inny SST2-01_specyfikacja instalacje wod-kan zewnętrzne.doc
- Inny SST2-02_specyfikacja instalacje wod kan wewnetrzne.doc
- Inny SST2-03_specyfikacja instalacja co, zn..doc
- Inny SST2-04_wentylacja i klimatyzacja.doc
- Inny uzgodnienie.pdf
- Inny załącznik do uzgodnienia.pdf
- Inny Zał. nr 10 ZobowiazaniePodmiotuUdostępniającego.odt
- Inny Zał. nr 4 Oswiadczenie_skladane_na_podstawie_art_125.odt
- Inny Zał. nr 5 Oswiadczenia_podmiotu_udostepniajacego_zasoby.odt
- Inny Zał. nr 6 OswiadczenieWykonawcowWspolnieUbiegajacych.odt
- Inny Zał. nr 7 Wykaz_robot_budowlanych.odt
- Inny Zał. nr 8 Wykaz_osob.odt
- Inny Zał. nr 9 OswiadczenieGrupaKapitalowa.odt
- Inny Zestawienie materiałów.pdf
- Projekt 2.Projekt techniczny - konstrukcja/PT_OPIS KONSTRUKCJI.pdf
- Inny 2.Projekt techniczny - konstrukcja/P01_RZUT PARTERU.pdf
- Inny 2.Projekt techniczny - konstrukcja/P02_RZUT PIĘTRA.pdf
- Inny 2.Projekt techniczny - konstrukcja/P03_RZUT DACHU.pdf
- Inny 2.Projekt techniczny - konstrukcja/P04_PRZEKROJE.pdf
- Inny 2.Projekt techniczny - konstrukcja/P05_SZYB WINDOWY - KONSTRUKCJA.pdf
- Inny 2.Projekt techniczny - konstrukcja/P06_POCHYLNIA - KONSTRUKCJA.pdf
- Inny 2.Projekt techniczny - konstrukcja/P07_SCHODY ZEWNĘTRZNE - KONSTRUKCJA.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto i Gmina Działoszyn
- „Oświetlenie drogowe i uliczne oraz przejść dla pieszych w Działoszynie"
- „Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Sadowiec Wieś”
- „Oświetlenie drogowe i uliczne oraz przejść dla pieszych w Działoszynie"
- „Remont istniejącego boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Trębaczew”
- Termomodernizacja budynku sportowego A wraz z wymianą źródła ciepła i budynku sportowego B przy ul. Grota Roweckiego 11 w Działoszynie - w formule zaprojektuj i wybuduj