Postępowanie zakończone 2026-08-24
„Przebudowa i rozbudowa stacji uzdatniania wody w Bałdrzychowie” w ramach projektu “Uporządkowanie gospodarki wodociągowej w Aglomeracji Poddębice”
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W PODDĘBICACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00383490
- Zamawiający
- MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W PODDĘBICACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bałdrzychowie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 35 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ Podpisana.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża budowlana/Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża elektryczna/Przedmiar_SUW.pdf
- Przedmiar Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/PrzyłInstMiędzyob/SUW BAŁDRZYCHÓW MIĘDZYOBIEKTOWE IS - przedmiar.pdf
- Przedmiar Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/Technologia/SUW BAŁDRZYCHÓW SUW IS - przedmiar.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża budowlana/PT - branża budowlana/opsi PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża budowlana/PT - branża budowlana/pzt - palce utwardzone.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża elektryczna/PT - ekektryka/EE_PT_SUW_Bałdrzychów.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/PrzyłInstMiędzyob/ProjTechn/OpisRazemInstLBałdrzychów.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/PrzyłInstMiędzyob/ProjTechn/StrTytInstBałdrz.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/Technologia/ProjTechn/OpisTechnolBałdrz.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/Technologia/ProjTechn/StrTytTechnBałdrz.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Dokumenty-Decyzje/PZTBałdrzychówZUD.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/PAB i PZT/opis PZT i PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/PAB i PZT/pzt - elemnty zagospodarowania i rozbiórki.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/PAB i PZT/pzt.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Przyłącze sanitarne pdf/mapa.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Przyłącze sanitarne pdf/opis techniczny.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Przyłącze sanitarne pdf/strona tytułowa.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/STWiOR/StrTytTSpecBałdrz.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/Zał. nr 12.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ/Zał. nr 1.docx
- Formularz Załączniki do SWZ/Zał. nr 1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 10.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 10.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 11.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 11.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża budowlana/PT - branża budowlana/detal naw.- ruch kołowy.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża budowlana/PT - branża budowlana/detal naw. - ruch pieszy.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża budowlana/PT - branża budowlana/ogrodzenie panelowe.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża budowlana/PT - branża budowlana/płyta zbiornika buforowego.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża budowlana/PT - branża budowlana/rzut fundamentów.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża budowlana/PT - branża budowlana/rzut przyziemia.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża budowlana/PT - branża budowlana/wykaz stolarki.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/PrzyłInstMiędzyob/ProjTechn/1PZTBałdrzychówInstMiędzyob07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/PrzyłInstMiędzyob/ProjTechn/2ProfCiśnieniowe07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/PrzyłInstMiędzyob/ProjTechn/3ProfKanały07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/PrzyłInstMiędzyob/ProjTechn/4Odstojnik07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/PrzyłInstMiędzyob/ProjTechn/5InstWewnBałdrz07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/Technologia/ProjTechn/1SchemUrzTechnol07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/Technologia/ProjTechn/2TechnologiaSUWBałdrz07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/Technologia/ProjTechn/3SchemZbiornika07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/Technologia/ProjTechn/4Odstojnik07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Branża sanitarna/Technologia/ProjTechn/5BałdrzychówInstMiędzyob07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Dokumenty-Decyzje/decyzja celu publicznego.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Dokumenty-Decyzje/decyzja_ROŚ._6220.44.2025_z_dnia_17.02.2025_r._e-dor..pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Dokumenty-Decyzje/geologia_Bałdrzychów, dz. nr 224_1 - SUW (przebudowa).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Dokumenty-Decyzje/mapa do celów projektowych.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Dokumenty-Decyzje/Pozwolenie na budowę SUW Bałdrzychów.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Dokumenty-Decyzje/Pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Dokumenty-Decyzje/ProtokołZUDBałdrz.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Dokumenty-Decyzje/warunki tech. przyłącza kan..pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/PAB i PZT/elewacje.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/PAB i PZT/inwentaryzacja.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/PAB i PZT/przekrój A-A.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/PAB i PZT/rzut dachu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/PAB i PZT/rzut przyziemia.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/Przyłącze sanitarne pdf/profil.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 13/STWiOR/STWiORBałdrzychów.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 14.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 2..docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 2..pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 3.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 3.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 4.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 5.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 6.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 6.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 7.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 7.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 8.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 8.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 9.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 9.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 35 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP