Postępowanie zakończone 2026-08-13
„Przebudowa skrzyżowania ulic Wyszyńskiego - Widok (wlot od ul. Łowickiej) wraz z przebudową sygnalizacji świetlnej”
URZĄD MIASTA SKIERNIEWICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00368961
- Zamawiający
- URZĄD MIASTA SKIERNIEWICE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Skierniewice, pow. Skierniewice, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ z załącznikami.docx
- Wzór umowy Załącznik 5 - Wzór umowy.odt
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w BZP.pdf
- Inny Pomiary i prognoza ruchu.pdf
- Inny Projekt - Widok-Wiadukt.7z
- Inny Załączniki nr 7,8 do SWZ.xls
- Projekt Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt do zgłoszenia/00 Opis techniczny.pdf
- Projekt Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt do zgłoszenia/02 Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt SOR/00 Opis techniczny.pdf
- Projekt Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt wykonawczy/00 Opis techniczny.pdf
- Projekt Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt wykonawczy/01 Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt wykonawczy/02 Plan sytuacyjno-wysokościowy.pdf
- STWiOR Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt wykonawczy/04 STWIOR - branża drogowa.pdf
- Inny Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt do zgłoszenia/01 Orientacja.pdf
- Inny Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt do zgłoszenia/03 Przekroje konstrukcyjne nawierzchni.pdf
- Inny Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt SOR/01 Orientacja.pdf
- Inny Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt SOR/02 Stala organizacja ruchu.pdf
- Inny Projekt - Widok-Wiadukt/Projekt wykonawczy/03 Przekroje konstrukcyjne nawierzchni.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: URZĄD MIASTA SKIERNIEWICE
- Opr. dok. proj. dla zadań inw. pn: a) Przebudowa ulic Czwartaków i Dywizjonu 303,b) Rozbudowa ulicy Granicznej na odc. od ul. Rawskiej do ul. Strobowskiej, c) Przebudowa / rozbudowa ulicy Kameralnej
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn: "Budowa zamkniętej strzelnicy sportowej" w Skierniewicach
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn: "Budowa zamkniętej strzelnicy sportowej" w Skierniewicach
- „Budowa m.postojowych w ul. Tetmajera” „Budowa parkingu, m.postojowych przy ul. Kolbego” „Przebudowa skrzyżowania ul. Wyszyńskiego - Widok (wlot od ul. Łowickiej) wraz z przebudową syg. świetlnej”
- Dostawa, instalacja i konfiguracja urządzeń i oprogramowania dla Urzędu Miasta Skierniewice