Postępowanie zakończone 2026-07-02
Przebudowa zbiorników retencyjnych na terenie gminy Białaczów
Gmina Białaczów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292291
- Zamawiający
- Gmina Białaczów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik Nr 2a do SWZ - Przedmiar robót - dla części 1 zamówienia.pdf
- Przedmiar Załącznik Nr 2b do SWZ - Przedmiar robót dla części 2 zamówienia.pdf
- SWZ Załącznik Nr 8b do SWZ - Projekt umowy - dla części 2 zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ.pdf
- Inny Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia.zip
- Inny Załącznik Nr 1b do SWZ - Dokumentacja - dla części 2 zamówienia.zip
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ- Wzór Formularza ofertowego.docx
- Inny Załącznik Nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia wykonawcywykonawcy wspólnie składanego na podstawie art. 125 ust..docx
- Inny Załącznik Nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby składane na podstawie art. 125 ust. 5 ustawy.docx
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik Nr 8a do SWZ - Projekt umowy - dla części 1 zamówienia.pdf
- Projekt Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/PT_2025.09.30/PT_2025.09.30.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/STWiORB_Skronina.pdf
- Inny Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/Decyzja_Nr_28_o_pozwoleniu_na_budowę.pdf
- Inny Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/informacja_właściwego_organu_Wody Polskie.pdf
- Inny Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/PAB_2025.09.30_GPB-II.7840.55.2025.HJ-sig.pdf
- Inny Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/pismo_Starostwo_Opoczno.pdf
- Inny Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/PT_2025.09.30/DG_Przebudowa zbiornika retencyjnego_skronina_gmina Białaczów-scalone.pdf
- Inny Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/PT_2025.09.30/Obliczenia_statecznosci.pdf
- Inny Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/PW_2025.09.30.pdf
- Inny Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/PZT_2025.09.30_GPB-II.7840.55.2025.HJ-sig.pdf
- Inny Załącznik Nr 1a do SWZ - Dokumentacja - dla części 1 zamówienia/Skronina dok/ZGL_BUD_Skronina.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 1b do SWZ - Dokumentacja - dla części 2 zamówienia/Sędów dok/STWiORB_Sedow_668.pdf
- Inny Załącznik Nr 1b do SWZ - Dokumentacja - dla części 2 zamówienia/Sędów dok/informacja Wody Polskie.pdf
- Inny Załącznik Nr 1b do SWZ - Dokumentacja - dla części 2 zamówienia/Sędów dok/MAT_ZGL_Sedow.pdf
- Inny Załącznik Nr 1b do SWZ - Dokumentacja - dla części 2 zamówienia/Sędów dok/Pismo Starostwo.pdf
- Inny Załącznik Nr 1b do SWZ - Dokumentacja - dla części 2 zamówienia/Sędów dok/Pismo Starostwo - Raport.pdf
- Inny Załącznik Nr 1b do SWZ - Dokumentacja - dla części 2 zamówienia/Sędów dok/Postanowienie GB.pdf
- Inny Załącznik Nr 1b do SWZ - Dokumentacja - dla części 2 zamówienia/Sędów dok/Postanowienie Wody Polskie.pdf
- Inny Załącznik Nr 1b do SWZ - Dokumentacja - dla części 2 zamówienia/Sędów dok/ZGL_WP_RYSUNKI.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Białaczów
- Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Miedznej Drewnianej
- Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Petrykozy
- Poprawa infrastruktury oświetlenia ulicznego w gminie Białaczów
- Budowa garażu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Radwan
- Przebudowa drogi w miejscowości Parczówek