Postępowanie zakończone 2026-06-08
Remont ulicy Górnej wraz z przepustem na rzece Jasieniec w Konstantynowie Łódzkim
Gmina Konstantynów Łódzki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00249043
- Zamawiający
- Gmina Konstantynów Łódzki
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_ZP.271.12.2026.ŁP.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026_BZP 00249043.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Potwierdzenie przeprowadzenia wizji lokalnej.docx
- Inny Załącznik nr 2 i 3 do SWZ - Oświadczenia z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenia o aktualności danych.docx
- Inny Załącznik nr 6 i 7 do SWZ - Wykaz robót i osób.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - PPU.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny ZP.271.12.2026.Informacja z otwarcia ofert z dnia 08.06.2026 r..pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/04_Przedmiar/Edyt/przedmiar.xlsm
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/04_Przedmiar/PDF/przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap III/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap II/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap I/Przedmiar/Przedmiar ul. Górna odcinek 1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/01_PAB/EDYT/PAB Opis_przepust_ul. Górna.docx
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża mostowa/Edyt/STWiORB_branża mostowa.docx
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża mostowa/PDF/STWiORB_branża mostowa.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap III/STWiORB.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap II/STWiORB.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap I/STWiORB/STWiORB.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/01_PAB/EDYT/Strona tytułowa PAB.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/01_PAB/PDF/M-01.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/01_PAB/PDF/M-02.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/01_PAB/PDF/PAB Opis_przepust_ul. Górna.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/01_PAB/PDF/plot.log
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/01_PAB/PDF/Strona tytułowa PAB.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/EDYT/PT Opis_przepust_ul. Górna.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/EDYT/Strona tytułowa PT.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/PDF/M-01.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/PDF/M-02.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/PDF/M-03.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/PDF/M-04.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/PDF/M-05.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/PDF/M-06.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/PDF/plot.log
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/PDF/PT Opis_przepust_ul. Górna.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/02_PT/PDF/Strona tytułowa PT.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża drogowa/Edyt/1÷40 D-05.03.05a Nawierzchnia - warstwa wiążąca z AC.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża drogowa/Edyt/41÷80 D-05.03.05b Nawierzchnia - warstwa ścieralna z AC.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża drogowa/Edyt/81÷91 D-08.01.01b Krawężniki betonowe.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża drogowa/Edyt/Strona tytułowa - STWiORB (branża drogowa).doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża drogowa/PDF/1÷40 D-05.03.05a Nawierzchnia - warstwa wiążąca z AC.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża drogowa/PDF/41÷80 D-05.03.05b Nawierzchnia - warstwa ścieralna z AC.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża drogowa/PDF/81÷91 D-08.01.01b Krawężniki betonowe.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża drogowa/PDF/Strona tytułowa - STWiORB (branża drogowa).pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża mostowa/Edyt/Strona tytułowa - STWiORB (branża mostowa).doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Branża mostowa/PDF/Strona tytułowa - STWiORB (branża mostowa).pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Wymagania ogólne/Edut/DM-00.00.00 Wymagania ogólne.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Wymagania ogólne/Edut/Strona tytułowa - STWiORB (wymagania ogólne).doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Wymagania ogólne/PDF/DM-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont przepustu Jasieniec/03_STWiORB/Wymagania ogólne/PDF/Strona tytułowa - STWiORB (wymagania ogólne).pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap I/DOR/PO.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap I/DOR/PS.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap I/DOR/Stała OPIS.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap II/DOR ul. Górna.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap III/DOR ul. Górna.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap III/PB.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap II/PB.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap I/PBW/Informacja BIOZ.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap I/PBW/Niweleta 297x700.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap I/PBW/PB_Opis Techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap I/PBW/Przekrój konstrukcyjny 297x550.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Remont ul. Górna Etap I/PBW/PZT 297x1050.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP