Postępowanie zakończone 2026-08-21
Remonty chodników zlokalizowanych na terenie miasta Łodzi w 2026 r. z podziałem na dwie części
Urząd Miasta Łodzi
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381762
- Zamawiający
- Urząd Miasta Łodzi
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 17 800 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt D-05.03.23a. Nawierzchnia z kostki betonowej brukowej.pdf
- STWiOR D-00.00.00. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR D-01.02.01A. Ochrona drzew istniejących.pdf
- STWiOR D-01.02.02. Zdjęcie warstwy humusu.pdf
- STWiOR D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- STWiOR D-02.00.01 Roboty ziemne. Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR D-02.02.01 Wykopy w gruncie.pdf
- STWiOR D-04.01.01. Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- STWiOR D-04.04.02a Podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszyw niezwiązanych stabilizowanych mechanicznie.pdf
- STWiOR D-04.04.02b Podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszyw niezwiązanych stabilizowanych mechanicznie.pdf
- STWiOR D-05.03.01. Nawierzchnie z kostki kamiennej.pdf
- STWiOR D-05.03.11 Frezowanie nawierzchni.pdf
- STWiOR D-08.03.01 betonowe obrzeza chodnik.pdf
- STWiOR D-09.01.01. Zieleń drogowa.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1a - Opis przedmiotu zamówienia część 1.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1b - Opis przedmiotu zamówienia część 2.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 - karpiny -karczowanie.pdf
- SWZ SWZ 4.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny D-03.02.01. Regulacja pionowa studzienki kanalizacyjnej, wpustu, zaworu oraz pokryw studni kablowych.pdf
- Inny D-04.03.01. Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych. .pdf
- Inny D-04.05.01a. Podbudowa i podłoże ulepszone z mieszanki kruszywa związanego hydraulicznie cementem.pdf
- Inny D 05.02.02.01 Naprawa nawierzchni brukowcowej.pdf
- Inny D-05.03.05a Nawierzchnia z betonu asfaltowego warstwa ścieralna.pdf
- Inny D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego warstwa wiążąca i wyrównawcza.pdf
- Inny D-05.03.23b Płytki ostrzegawcze polimerobetonowe .pdf
- Inny D-05.03.23c.pdf
- Inny D-08.01.01b Ustawienie krawężników betonowych.pdf
- Inny D 08.01.01 ustawienie krawężnika betonowego.pdf
- Inny D-08.01.02c Ustawienie krawężników polimerowych.pdf
- Inny D-08.02.00a Chodniki z płyt betonowych.pdf
- Inny D-08.02.00c Chodniki z płyt kamiennych.pdf
- Inny Formularz cenowy dla części 1 i 2.xlsx
- Inny Thumbs.db
- Inny załacznik 11 - bariera przystankowa.pdf
- Inny załacznik 12 - separatory ruchu.pdf
- Inny załacznik7 -bariera strefa wielkomiejska.png
- Inny załacznik 9 - bariera z donicą.pdf
- Inny Załącznik kosz na śmieci.pdf
- Inny Załącznik nr 10 a - Oświadczenie wykluczenie.doc
- Inny Załącznik nr 10 b - Oświadczenie wykluczenie.doc
- Inny Załącznik nr 13 Słupek blokujący U-12c.pdf
- Inny Załącznik nr 1. ciek granitowy.pdf
- Inny Załącznik nr 2- meble miejskie.pdf
- Inny Załącznik nr 3a - Ośw.warunki.doc
- Inny Załącznik nr 3b - Ośw. warunki.doc
- Inny Załącznik nr 3 wiaty.pdf
- Inny Załącznik nr 4a - Ośw. wykluczenie.doc
- Inny Załącznik nr 4b - Ośw. wykluczenie.doc
- Inny Załącznik nr 4.pdf
- Inny Załącznik nr 5a - Ośw. o aktualności inf.doc
- Inny Załącznik nr 5b - Ośw. o aktualności inf.doc
- Inny Załącznik nr 5.pdf
- Inny Załącznik nr 6a - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 6b - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 6 - wytyczne zieleń.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Zobowiązanie.doc
- Inny Załącznik nr 9 - Ośw.podział obowiazków.doc
- Inny zał.nr.10 psipakiet.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 17 800 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Urząd Miasta Łodzi
- Widzewski Park Zabaw” – w systemie zaprojektuj i wybuduj
- Modernizacja sali gimnastycznej XXXI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B
- Skwer na Radogoszczu Zachodzie – miejsce wypoczynku, plac zabaw i street workout
- Park Jurajski, czyli plac zabaw dla małych i dużych
- Remont szaletu miejskiego zlok. w parku im. Władysława Reymonta przy ul. Piotrkowskiej (od strony ul. Przybyszewskiego) w Łodzi w ramach zadania Budżetu Obyw.nr G084GO w systemie zaprojektuj i wybuduj