WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-05-29

Roboty budowlane polegające na przebudowie dróg na terenie Gminy Nowosolna.

GMINA NOWOSOLNA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00242787
Zamawiający
GMINA NOWOSOLNA
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Łódzkie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-05-29
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-13

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ.7z
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu Nr 2026.BZP 00242787.01 z dnia 2026-05-13.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia Nr 2026.BZP 00262289.01 z dnia 2026-05-26.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ.7z
  • Inny Informacja o zmianie terminów z dnia 26.05.2026r.pdf
  • Inny RI.271.1.4.2026-Przebudowa dróg gminnych.doc
  • Przedmiar dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_kosztorysy/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_drogi_przedmiar.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_kosztorysy/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_oświetlenie solarne - przedmiar.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_doc. org. ruchu - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E - doc. org. ruchu-297X750.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_doc. org. ruchu - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E - opis do doc. org. ruchu.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_doc. org. ruchu - PDF/St. Skoszewy - uzg. org. ruchu ze Starostwem Ł.- Wsch..pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_doc. org. ruchu - PDF/St. Skoszewy - uzg. org. ruchu z Kom. Pow. Policji.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_doc. org. ruchu - PDF/St. Skoszewy - uzg. org. ruchu z Z. K. Gm. Nowosolna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_inwentaryzacja drzew - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E - inwentaryzacja drzew-297X700.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_inwentaryzacja drzew - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E - inwent. drzew_plan wyrębu.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_inwentaryzacja drzew - PDF/St. Skoszewy_dr. gm. 106322E - opinia Zesp. Parków Kraj. W.Ł..pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E - geologia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT - dane do tyczenia (akt)-297x1200.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT - opis techniczny.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT - profil podłużny drogi-297x750.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT - profil podłużny parkingu-297x650.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT - proj. zagosp. (akt)-297x1200.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT - przekroje konstr. drogi-297x650.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT - przekroje konstr. parkingu-297X750.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT - przekroje poprz. drogi-297X750.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT - przekroje poprz. parkingu-297X650.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT - zatoka autobusowa-297x1000.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PZT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PZT - dane do tyczenia (akt)-297x1200.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PZT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PZT - opis techniczny.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PZT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PZT - plansza uzbr. terenu(akt)-297x1200.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PZT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PZT - profil podłużny drogi-297x750.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PZT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PZT - profil podłużny parkingu-297x650.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PZT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PZT - proj. zagosp.(akt)-297x1200.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PZT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PZT - przekroje konstr. drogi-297x650.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PZT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PZT - przekroje konstr. parkingu-297X750.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_dr_PZT - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PZT - zatoka autobusowa-297x1000.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E - geologia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_oświetlenie solarne_PT - PDF/PROJ. TECHN. OPIS OŚW. SOLARNE ST. SKOSZEWY 106322E.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_oświetlenie solarne_PT - PDF/PROJ. TECHN.STR. TYTUŁ.OŚW. SOLARNE ST. SKOSZEWY 106322E.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_oświetlenie solarne_PT - PDF/Rys 1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_oświetlenie solarne_PZT - PDF/PZT OPIS OŚW. SOLARNE ST. SKOSZEWY 106322E.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_oświetlenie solarne_PZT - PDF/PZT STR. TYTUŁ.OŚW. SOLARNE ST. SKOSZEWY 106322E.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_oświetlenie solarne_PZT - PDF/Rys 1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - przebudowa drgi gminnej 106322E-zał. 7.1 do SWZ/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E - prawomocna decyzja wod.-pr.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_kosztorysy - odc. 2/St. Skoszewy dr. gm. 106306E (odc. 2) przedmiar drogowy.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_kosztorysy - odc. 2/St. Skoszewy dr. gm. 106306E (odc. 2) przedmiar usunięcia kolizji el..pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_kosztorysy - odc. 1/St. Skoszewy dr. gm. 106306E (odc. 1) przedmiar drogowy.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_kosztorysy - odc. 1/St. Skoszewy dr. gm. 106306E (odc. 1) przedmiar usunięcia kolizji el..pdf
  • STWiOR dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 2) - STWiORB.pdf
  • STWiOR dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106322E_PT(odc. 1) - STWiORB.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_doc. org. ruchu - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - doc. org. ruchu-297x2100.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_doc. org. ruchu - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - opis do doc. org. ruchu.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_inwentaryzacja drzew - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - inwentaryzacja drzew-297x1800.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_inwentaryzacja drzew - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - opinia Zesp. Parków Kraj. W.Ł..pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_inwentaryzacja drzew - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - opis inwent. drzew.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/plot.log
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST. SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - geologia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 2) - dane do tyczenia-297x1800.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 2) - dane do tyczenia-297x800.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 2) - opis techniczny.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 2) - profil podłużny-297X1100.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 2) - proj. zagosp.-297x1000.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 2) - proj. zagosp.-297x1900.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 2) - przekroje konstr.-297x550.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 2) - przekroje poprz.-297X750.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. łącznik G-6_PT(odc. 2) - profil podłużny-297X600.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. łącznik G-6_PT(odc. 2) - przekroje poprz.-297X500.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 2) - plansza uzbr. terenu-297x1000.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 2) - plansza uzbr. terenu-297x1900.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 2) - profil podłużny-297X1100.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 2) - proj. zagosp.-297x1000.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 2) - proj. zagosp.-297x1900.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 2) - przekroje konstr.-297x550.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 2 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. łącznik G-6_PZT(odc. 2) - profil podłużny-297X600.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PT(odc.2) - PDF/Opis PZT ODC. 2.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PT(odc.2) - PDF/Rys 1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PT(odc.2) - PDF/Rys 2.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PT(odc.2) - PDF/Strona tytułowa PZT ODC. 2.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PZT(odc. 2 - PDF/Opis PZT ODC. 2.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PZT(odc. 2 - PDF/Rys 1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PZT(odc. 2 - PDF/Rys 2.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/odcinek II/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PZT(odc. 2 - PDF/Strona tytułowa PZT ODC. 2.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek II/ST. SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - geologia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_doc. org. ruchu - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - doc. org. ruchu-297x2100.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_doc. org. ruchu - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - opis do doc. org. ruchu.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_inwentaryzacja drzew - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - inwentaryzacja drzew-297x1800.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_inwentaryzacja drzew - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - opinia Zesp. Parków Kraj. W.Ł..pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_inwentaryzacja drzew - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - opis inwent. drzew.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 1 - PDF/ST. SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - geologia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 1) - dane do tyczenia-297x2300.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 1) - opis techniczny.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 1) - profil podłużny-297x1300.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 1) - proj. zagosp.-297x1000.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 1) - proj. zagosp.-297x1750.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 1) - przekroje konstr.-297x550.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PT(odc. 1) - przekroje poprz.-297x900.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 1) - dane do tyczenia-297x2300.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 1) - opis techniczny.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 1) - plansza uzbr. terenu-297X1000.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 1) - plansza uzbr. terenu-297X1750.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 1) - profil podłużny-297x1300.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 1) - proj. zagosp.-297x1000.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 1) - proj. zagosp.-297x1750.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 1) - przekroje konstr.-297x550.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_dr_PZT - odc. 1 - PDF/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_PZT(odc. 2) - opis techniczny.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PT(odc.1) - PDF/Opis PT ODC. 1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PT(odc.1) - PDF/Rys 1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PT(odc.1) - PDF/Strona tytułowa PT ODC. 1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PZT(odc. 1 - PDF/Opis PZT ODC.1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PZT(odc. 1 - PDF/Rys 1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/odcinek I/ST_SKOSZEWY_dr. gm. 106306E_el_usunięcie kolizji_PZT(odc. 1 - PDF/Strona tytułowa PZT ODC. 1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa - remont drogi gminnej nr 106306E w Starych Skoszewach-zał. 7.2 i 7.3 do SWZ/odcinek I/ST. SKOSZEWY_dr. gm. 106306E - geologia.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP