Postępowanie zakończone 2026-07-24
Roboty budowlane polegające na przebudowie i rozbudowie budynku po hydroforni wraz z budową budynku garażowego z wiatą oraz magazynu soli w miejscowości Byszewy.
GMINA NOWOSOLNA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325973
- Zamawiający
- GMINA NOWOSOLNA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Dokumentacja projektowa-7.1 SWZ.7z
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu Nr 2026.BZP 00325973.01 z dnia 2026-07-06.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa.7z
- Inny Lista_elementów_Byszewy.xls
- Inny RI.271.1.8.2026-Obiekt w Byszewach.doc
- Inny Załącznik nr 7a - poza zakresem zamówienia.pdf
- Przedmiar SANITARNY przedmiar/Przedmiar i kosztorys (1)/edit (1)/Byszewy_instalacje sanitarne_przedmiar (1).ath
- Przedmiar SANITARNY przedmiar/Przedmiar i kosztorys (1)/pdf (1)/Byszewy_instalacje sanitarne_przedmiar (1).pdf
- Przedmiar SANITARNY przedmiar/Przedmiar i kosztorys (1)/pdf (1)/Str. tytułowa_PRZEDMIAR_IS_ZGK_2024 (1).pdf
- Projekt Projekt budowlany/OPIS/Opis PBA_ZGK20241022.pdf
- Projekt Projekt budowlany/OPIS/Opis_PZT_2024-11-27_korekta.pdf
- Projekt Projekt budowlany/OPIS/PBA-str. tytułowa.pdf
- Projekt Projekt budowlany/OPIS/PZT-str. tytułowa.pdf
- Projekt Projekt budowlany/OPIS/ZAŁ-str. tytułowa.pdf
- Projekt Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Byszewy przyłącze wody opis.docx
- Projekt Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Str. tytułowa_PB przyłącze wody.odt
- Projekt Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Byszewy przyłącze wody opis.pdf
- Projekt Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Str. tytułowa_PB przyłącze wody.pdf
- STWiOR SANITARNY przedmiar/Specyfikacja (1)/pdf (1)/Specyfikacja_instalacja wod-kan_c.o_wentylacja_zewn..pdf
- Inny Lista_elementów_Byszewy.xls
- Inny Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Projekt budowlany/BETALOG.LOG
- Inny Projekt budowlany/INW/LB24-12_ZGK Byszewy_inw_20240613.bak
- Inny Projekt budowlany/INW/LB24-12_ZGK Byszewy_inw_20240613.DWG
- Inny Projekt budowlany/INW/LB24-12_ZGK Byszewy_inw_20240613 I-1.pdf
- Inny Projekt budowlany/INW/LB24-12_ZGK Byszewy_inw_20240613 I-2.pdf
- Inny Projekt budowlany/INW/LB24-12_ZGK Byszewy_inw_20240613 I-3.pdf
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023_WYDANIE.bak
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023_WYDANIE.dwg
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż+Magazyn soli.bak
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż+Magazyn soli.dwg
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_PB_20241023_WYDANIE.bak
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_PB_20241023_WYDANIE.dwg
- Inny Projekt budowlany/OPIS/infbioz-Byszewy.doc
- Inny Projekt budowlany/OPIS/infbioz-Byszewy.pdf
- Inny Projekt budowlany/OPIS/Opis PBA_ZGK20241022.doc
- Inny Projekt budowlany/OPIS/Opis_PZT_2024-11-27_korekta.doc
- Inny Projekt budowlany/OPIS/PBA-str. tytułowa.doc
- Inny Projekt budowlany/OPIS/PZT-str. tytułowa.doc
- Inny Projekt budowlany/OPIS/ZAŁ-str. tytułowa.doc
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023A-2.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023A-3.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023A-4.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023BAC A-1-sign.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241022 AG-2.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241022 AG-3.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241022 AG-4.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241023 AG-1-sign.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241023 MS-1-sign.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241023 MS-2.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241023 MS-3.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_PB_20241023 PZT PB-sign.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/Raport_20241024123153241.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/Raport_20241024123229200.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/Raport_20241024123246500.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/Raport_20241024123321942.pdf
- Inny PW_BYSZEWY_schemat kotłowni_S10.pdf
- Inny SANITARNY przedmiar/Przedmiar i kosztorys (1)/edit (1)/Str. tytułowa_KI_IS_ZGK_2024 (1).doc
- Inny SANITARNY przedmiar/Specyfikacja (1)/edit (1)/Specyfikacja_instalacja wod-kan_c.o_wentylacja_zewn..doc
- Inny SANITARNY przedmiar/Specyfikacja (1)/edit (1)/Specyfikacja techniczna_IS_ZGK_2024 (1).doc
- Inny SANITARNY przedmiar/Specyfikacja (1)/pdf (1)/Str. tytułowa_Specyfikacja techniczna_IS_ZGK_.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.1_PZT_przyłącze wody/PB_AKB-LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_1_v3.dwg
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.1_PZT_przyłącze wody/PB_AKB-LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_1_v3.txt
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.1_PZT_przyłącze wody/PlotCfgs/dwg to pdf.pc5
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.1_PZT_przyłącze wody/xref_LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_PB_20241009 (1).dwg
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.2-3_Byszewy profil wody.dwg
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.4_Studnia wodomierzowa.dwg
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/WT-woda.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Rys.1_PZT_Byszewy_przyłącze wody.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Rys.2_Byszewy profil przyłącza wody.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Rys.3_Byszewy profil_instalacja ks.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Rys.4_Byszewy_Studnia wodomierzowa.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/WT-woda.pdf
- Przedmiar SANITARNY przedmiar/Przedmiar i kosztorys (1)/edit (1)/Byszewy_instalacje sanitarne_przedmiar (1).ath
- Przedmiar SANITARNY przedmiar/Przedmiar i kosztorys (1)/pdf (1)/Byszewy_instalacje sanitarne_przedmiar (1).pdf
- Przedmiar SANITARNY przedmiar/Przedmiar i kosztorys (1)/pdf (1)/Str. tytułowa_PRZEDMIAR_IS_ZGK_2024 (1).pdf
- Projekt Projekt budowlany/OPIS/Opis PBA_ZGK20241022.pdf
- Projekt Projekt budowlany/OPIS/Opis_PZT_2024-11-27_korekta.pdf
- Projekt Projekt budowlany/OPIS/PBA-str. tytułowa.pdf
- Projekt Projekt budowlany/OPIS/PZT-str. tytułowa.pdf
- Projekt Projekt budowlany/OPIS/ZAŁ-str. tytułowa.pdf
- Projekt Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Byszewy przyłącze wody opis.docx
- Projekt Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Str. tytułowa_PB przyłącze wody.odt
- Projekt Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Byszewy przyłącze wody opis.pdf
- Projekt Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Str. tytułowa_PB przyłącze wody.pdf
- STWiOR SANITARNY przedmiar/Specyfikacja (1)/pdf (1)/Specyfikacja_instalacja wod-kan_c.o_wentylacja_zewn..pdf
- Inny Lista_elementów_Byszewy.xls
- Inny Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Projekt budowlany/BETALOG.LOG
- Inny Projekt budowlany/INW/LB24-12_ZGK Byszewy_inw_20240613.bak
- Inny Projekt budowlany/INW/LB24-12_ZGK Byszewy_inw_20240613.DWG
- Inny Projekt budowlany/INW/LB24-12_ZGK Byszewy_inw_20240613 I-1.pdf
- Inny Projekt budowlany/INW/LB24-12_ZGK Byszewy_inw_20240613 I-2.pdf
- Inny Projekt budowlany/INW/LB24-12_ZGK Byszewy_inw_20240613 I-3.pdf
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023_WYDANIE.bak
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023_WYDANIE.dwg
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż+Magazyn soli.bak
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż+Magazyn soli.dwg
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_PB_20241023_WYDANIE.bak
- Inny Projekt budowlany/LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_PB_20241023_WYDANIE.dwg
- Inny Projekt budowlany/OPIS/infbioz-Byszewy.doc
- Inny Projekt budowlany/OPIS/infbioz-Byszewy.pdf
- Inny Projekt budowlany/OPIS/Opis PBA_ZGK20241022.doc
- Inny Projekt budowlany/OPIS/Opis_PZT_2024-11-27_korekta.doc
- Inny Projekt budowlany/OPIS/PBA-str. tytułowa.doc
- Inny Projekt budowlany/OPIS/PZT-str. tytułowa.doc
- Inny Projekt budowlany/OPIS/ZAŁ-str. tytułowa.doc
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023A-2.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023A-3.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023A-4.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB20241023BAC A-1-sign.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241022 AG-2.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241022 AG-3.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241022 AG-4.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241023 AG-1-sign.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241023 MS-1-sign.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241023 MS-2.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PB_Garaż_20241023 MS-3.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_PB_20241023 PZT PB-sign.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/Raport_20241024123153241.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/Raport_20241024123229200.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/Raport_20241024123246500.pdf
- Inny Projekt budowlany/PDF+UZGODNIENIA/Raport_20241024123321942.pdf
- Inny PW_BYSZEWY_schemat kotłowni_S10.pdf
- Inny SANITARNY przedmiar/Przedmiar i kosztorys (1)/edit (1)/Str. tytułowa_KI_IS_ZGK_2024 (1).doc
- Inny SANITARNY przedmiar/Specyfikacja (1)/edit (1)/Specyfikacja_instalacja wod-kan_c.o_wentylacja_zewn..doc
- Inny SANITARNY przedmiar/Specyfikacja (1)/edit (1)/Specyfikacja techniczna_IS_ZGK_2024 (1).doc
- Inny SANITARNY przedmiar/Specyfikacja (1)/pdf (1)/Str. tytułowa_Specyfikacja techniczna_IS_ZGK_.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.1_PZT_przyłącze wody/PB_AKB-LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_1_v3.dwg
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.1_PZT_przyłącze wody/PB_AKB-LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_1_v3.txt
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.1_PZT_przyłącze wody/PlotCfgs/dwg to pdf.pc5
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.1_PZT_przyłącze wody/xref_LB24-12_ZGK Byszewy_PZT_PB_20241009 (1).dwg
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.2-3_Byszewy profil wody.dwg
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/Rys.4_Studnia wodomierzowa.dwg
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/edit/WT-woda.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Rys.1_PZT_Byszewy_przyłącze wody.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Rys.2_Byszewy profil przyłącza wody.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Rys.3_Byszewy profil_instalacja ks.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/Rys.4_Byszewy_Studnia wodomierzowa.pdf
- Inny Wersja elektroniczna przyłącze wody/pdf/WT-woda.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP