Postępowanie zakończone 2026-06-29
Roboty budowlane polegające na zaprojektowaniu i wykonaniu adaptacji zespołu pomieszczeń na III piętrze w budynku A w obiekcie przy ul. M. Skłodowskiej 19/27 w Łodzi w formule „zaprojektuj i wybuduj
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288593
- Zamawiający
- Sieć Badawcza Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ OZP.ŁIT.14.2026-SWZ_całość.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu Nr 2026.BZP 00288593.01 z dnia 2026-06-12.pdf
- Inny Opis przedmiotu zamówienia-zał. nr 7 do SWZ.pdf
- Inny OZP.ŁIT.14.2026-załączniki do SWZ.docx
- Inny Przedmiar robót_pomniejszony-zał. nr 9 do SWZ-2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP