Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Rozbiórka budynku mieszkalnego i gospodarczego z częściową rozbiórką ściany budynku magazynowego na terenie nieruchomości przy ul. Sierakowskiego 35.
Zarząd Lokali Miejskich
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403981
- Zamawiający
- Zarząd Lokali Miejskich
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 171-2026.doc
- Formularz załącznik nr 1 - formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny projekt umowy.zip
- Inny załącznik nr 2a - oświadczenie składane z ofertą -podmiot trzeci.docx
- Inny załącznik nr 2 - oświadczenie składane z ofertą-wykonawca.docx
- Inny załącznik nr 3 - zobowiazanie do oddania zasobó.docx
- Inny załącznik nr 4 i 5.docx
- Inny załącznik nr 7 - ośw. o podziale obow..docx
- Inny załącznik nr 8 OPZ.zip
- Wzór umowy projekt umowy/0 Umowa roboty budowlane - WZÓR.docx
- Inny projekt umowy/~$Umowa roboty budowlane - WZÓR — edycja NWN+UZP.docx
- Inny projekt umowy/1 OWU roboty budowlane - WZÓR.docx
- Inny projekt umowy/2 SWU roboty budowlane - Sierakowskiego 35.docx
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769 00 strona tytułowa rozbiórka.pdf
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769 01 opis techniczny rozbiórka.pdf
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769 02 informacja bioz.pdf
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769-10 plan sytuacyjny.pdf
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769-11 rzut parteru.pdf
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769-12 rzut 1-go piętra.pdf
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769-13 rzut poddasza.pdf
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769-14 rzut dachu.pdf
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769-15 przekroje.pdf
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769-16 elewacje płn wsch.pdf
- Projekt załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/1769-17 elewacje płd zach.pdf
- STWiOR załącznik nr 8 OPZ/1769 02 STWiORB/1769 00 strona tytułowa stwiorb.pdf
- STWiOR załącznik nr 8 OPZ/1769 02 STWiORB/1769 01 stwiorb.pdf
- Inny załącznik nr 8 OPZ/1769 01 Projekt rozbiórki/Thumbs.db
- Inny załącznik nr 8 OPZ/Decyzja prawomocna ul. Sierakowskiego 35.pdf
- Inny załącznik nr 8 OPZ/Zarządzenie rozbiórkowe Sierakowskiego 35.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, wzór umowy, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP