Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Rozbudowa i przebudowa budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dobrzelowie
Gmina Bełchatów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410186
- Zamawiający
- Gmina Bełchatów
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 1 - projekt umowy.odt
- Formularz Załącznik nr 2 - formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik nr 3 a Zobowiązanie do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia.doc
- Inny Załącznik nr 3 b - oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o braku podtsaw do wykluczenia i o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik nr 3 - oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik nr 4- oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej.doc
- Inny Załącznik nr 5 - wykaz wykonanych robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 6 - Oswiadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamównienia.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Wzór wykazu osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego.doc
- Projekt Dokumentacja projektowa/dokumentacja_DOBRZELÓW_ogłoszenie/Audyt_ ZSP w Dobrzelowie.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/dokumentacja_DOBRZELÓW_ogłoszenie/PAB_2_2024.01.30.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/dokumentacja_DOBRZELÓW_ogłoszenie/Badanie_ hydratów.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/dokumentacja_DOBRZELÓW_ogłoszenie/Decyzja_pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/dokumentacja_DOBRZELÓW_ogłoszenie/Decyzje_SANEPID_1_2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/dokumentacja_DOBRZELÓW_ogłoszenie/Mapa_wycinki drzew.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/dokumentacja_DOBRZELÓW_ogłoszenie/OPINIA _GEOT_Dobrzelów.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/dokumentacja_DOBRZELÓW_ogłoszenie/Pro_tech do Zgłoszenia rozbudowy sieci wod.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/dokumentacja_DOBRZELÓW_ogłoszenie/PT_1_BO_2024.01.30.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP