Postępowanie zakończone 2026-08-20
Rozbudowa ul. Żołędziowej na odcinku od ul. Dębowej do ul. Bukowej (II postępowanie)
Gmina Miasta Głowno
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378481
- Zamawiający
- Gmina Miasta Głowno
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Głowno, pow. zgierski, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót Prebudowa sieci ORANGE.pdf
- Przedmiar PR_Żołędziowa_I_Dębowa-Bukowa_260407.pdf
- Projekt 11. BIOZ/OT_BIOZ_Żołędziowa_I.docx
- Projekt 11. BIOZ/OT_BIOZ_Żołędziowa_I.pdf
- Projekt 2.1 BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA - ORANGE/PDF/OT_Telekomunikacja_Żołędziowa_I_13_DW.pdf
- Projekt 7. Uzgodnienia/Mapa_6630.159.2025.pdf
- Projekt 7. Uzgodnienia/Odpis_6630.159.2025.pdf
- Projekt 7. Uzgodnienia/ORANGE/2503120092 -TTDSILU-ET.pdf
- Projekt 7. Uzgodnienia/ORANGE/OT_Telekomunikacja_Żołędziowa_I_250407_DW.pdf
- Projekt 7. Uzgodnienia/ORANGE - WT/2502050138 -TTDSILU-ET_WT .pdf
- Projekt 7. Uzgodnienia/UMG_uzgodnienie PZT_Żołędziowa_I_długi skan.pdf
- Projekt 7. Uzgodnienia/ZRID/Decyzja ZRID Żołędziowa - PZT.pdf
- STWiOR 5. STWIORB/PDF/STWIORB_Żołędziowa II_całość.pdf
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Zalacznik_nr_10_-_Wzór umowy.odt
- Formularz Załącznik_nr_1_-_Formularz_ofertowy_.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 1.0 BRANŻA DROGOWA/PDF/Głowno_Profile_13_DW-ul. Żołędziowa_etap_I_PAB.pdf
- Inny 1.0 BRANŻA DROGOWA/PDF/OT_PAB_Głowno_Żołędziowa_I_13_DW.pdf
- Inny 1.0 BRANŻA DROGOWA/PDF/Plan syt._Głowno_13_Żołędziowa I_DW-ŻOŁĘDZIOWA I_PAB.pdf
- Inny 1.0 BRANŻA DROGOWA/PDF/Przekroje Głowno_13_DW-ul.Żołędziowa_I_PAB.pdf
- Inny 1.0 BRANŻA DROGOWA/PDF/Thumbs.db
- Inny 2.1 BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA - ORANGE/PDF/Plan syt._Głowno_13_Żołędziowa I_DW-plan_syt._ŻOŁĘDZIOWA I_1_telekomunikacja_.pdf
- Inny 2.1 BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA - ORANGE/PDF/Schemat_13_DW-SCHEMAT_ŻOŁĘDZIOWA I_1.1_telekomunikacja 1_250.pdf
- Inny 2.1 BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA - ORANGE/PDF/Schemat_13_DW-SCHEMAT_ŻOŁĘDZIOWA I_1.1_telekomunikacja.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/MZWIK_Żołędziowa_I_uzgodnienie.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/MZWIK_Żołędziowa_I_uzgodnienie - skan pieczątki.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ORANGE/INFORMACJA O ZASOBACH SIECI_GŁOWNO_ORANGE.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ORANGE/Plan syt._Głowno_8_DW-plan_syt._ŻOŁĘDZIOWA I_1_telekomunikacja_.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ORANGE/Schemat_250407_DW-SCHEMAT_ŻOŁĘDZIOWA I_1.1_telekomunikacja 1_250.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ORANGE/Schemat_250407_DW-SCHEMAT_ŻOŁĘDZIOWA I_1.1_telekomunikacja.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ORANGE/Ulotka_Dobre_Praktyki.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ORANGE - WT/2502050138_2025-02-12.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ORANGE - WT/Dodatkowe wymagania i informacje OPL do wydawanych Warunków Technicznych na przełożenie - zarządca dróg.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ORANGE - WT/oświadczenie projektanta o przyjętych warunkach projektowych.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ORANGE - WT/oświadczenie projektanta z wizji w terenie.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/Oświadczenie o akceptacji planu nasadzeń_Bukowa_podpisane.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/Oświadczenie o akceptacji planu nasadzeń_Żołędziowa_podpisane.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/Oświadczenie o KT Żołędziowa I - Burmistrz.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/PGE_Żołędziowa_I_uzgodnienie - pismo.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/PGE_Żołędziowa_I_uzgodnienie - załącznik.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/SOR_Żołędziowa_I_UMG_opinia.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/SOR_Żołędziowa_I_zatwierdzenie.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ST_Żołędziowa_I_uzgodnienia oryginały.docx
- Inny 7. Uzgodnienia/Thumbs.db
- Inny 7. Uzgodnienia/Uzgodnienie_Żołędziowa_I_TOYA.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ZRID/Decyzja ZRID Żołędziowa.pdf
- Inny 7. Uzgodnienia/ZRID/Decyzja ZRID Żołędziowa - załączniki.pdf
- Inny 8. Opinia geotechniczna/OG,DBPG_Głowno_2025-02-040.pdf
- Inny Zakres robót.pdf
- Inny Zalacznik_nr_2_-_Oswiadczenie_o_niepodlleganiu_wykluczeniu_z_postepowania_.docx
- Inny Zalacznik_nr_3_-_Oswiadczenie_o_spelnianianiu_warunkow_udzialu_w_postepowaniu_.docx
- Inny Zalacznik_nr_4_-_Oswiadczenie_o_spelnianiu_warunków i braku podstaw podmiot udost..docx
- Inny Zalacznik_nr_5_-_Oswiadczenie_o_aktualnosci_informacji_.docx
- Inny Zalacznik_nr_6_-__Wykaz_robot_budowlanych_.doc
- Inny Zalacznik_nr_7_-__Wykaz_osob.docx
- Inny Zalacznik_nr_8_-_Zobowiazanie_.docx
- Inny Zalacznik_nr_9_-__Oswiadczenie_o_podziale_obowiazkow_-_art._117_ust._4_.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasta Głowno
- Przebudowa ul. Garbarskiej w Głownie
- Dostawa kontenerów, pojemników i innego wyposażenia dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Kom. w Głownie w ramach zadania pn.: „Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie.”
- Modernizacja ul. Ludwika Norblina i budowa zatoki parkingowej przy budynkach użyteczności publicznej wzdłuż ul. Ludwika Norblina w Głownie
- Dostawa wyposażenia dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie w ramach zadania pn.: "Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie".