Postępowanie zakończone 2026-09-01
Wykonanie wzmocnienia ścian budynku Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Pomorskiej 141/143 w Łodzi
UNIWERSYTET ŁÓDZKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394023
- Zamawiający
- UNIWERSYTET ŁÓDZKI
- Główny kod CPV
- 45214000-0 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
- Miejsce wykonania robót
- Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 11 do SWZ_Kosztorys nakładczy.7z
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Zał. nr 5 do SWZ_ Projekt umowy.docx
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ_Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_17.08.2026.pdf
- Inny Zał. nr 10a do SWZ_Dokumentacja projektowa.7z
- Inny Zał. nr 10 do SWZ_Opis przedmioty zamówienia.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ_Ośw. dot. przesłanek wykluczenia.docx
- Inny Zał. nr 3a do SWZ_ośw. podmiotu udostępn. zasoby dot. spełn. warunków udziału.docx
- Inny Zał. nr 3 do SWZ_Ośw. dot. spełnienia warunków udziału.docx
- Inny Zał. nr 4 do SWZ_Ośw._grupa kapitałowa.docx
- Inny Zał. nr 6 do SWZ_Wykaz robót_umowy o pracę.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ_Wykaz prac_.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ_Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 9 do SWZ_Zobowiązanie do oddania zasobów.docx
- Projekt Zał. nr 10a do SWZ_Dokumentacja projektowa/biologia-bioz.doc
- Projekt Zał. nr 10a do SWZ_Dokumentacja projektowa/Biologia - PAB (1).pdf
- Projekt Zał. nr 10a do SWZ_Dokumentacja projektowa/Biologia - PT.pdf
- STWiOR Zał. nr 10a do SWZ_Dokumentacja projektowa/spec_bud.pdf
- Inny Zał. nr 10a do SWZ_Dokumentacja projektowa/biologia.dwg
- Przedmiar Zał. nr 11 do SWZ_Kosztorys nakładczy/UŁ.Bio.rem3.konstr.2026.KOSZTORYS Pusty.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ_Kosztorys nakładczy/UŁ.Bio.rem3.konstr.2026.ATH.kst PUSTY.ath
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, STWiOR, przedmiar.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET ŁÓDZKI
- Wymiana wykładzin podłogowych oraz wykonanie nowych warstw podłogowych w budynkach Uniwersytetu Łódzkiego w podziale na części
- Zaprojektowanie i wykonanie instalacji klimatyzacyjnych w wybranych pomieszczeniach budynków Uniwersytetu Łódzkiego – w formule „zaprojektuj i wybuduj” (w podziale na części)
- Sukcesywna dostawa urządzeń i materiałów do instalacji sanitarnych dla Uniwersytetu Łódzkiego.
- Zaprojektowanie i wykonanie instalacji klimatyzacyjnych w wybranych pomieszczeniach budynków Uniwersytetu Łódzkiego – w formule „zaprojektuj i wybuduj” (w podziale na części)
- Modernizacji instalacji oświetlenia podstawowego oraz awaryjnego w nowej części Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego w formule „Zaprojektuj i Wybuduj”