Postępowanie zakończone 2026-07-20
„Wymiana hydrantów p.poż i zasuw na terenie Aglomeracji Paradyż” w ramach zadania pn. „Modernizacja systemu dostawy wody w Gminie Paradyż”
GMINA PARADYŻ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322337
- Zamawiający
- GMINA PARADYŻ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 13.2026 - Zasuwy, hydranty - Zał. Nr 10 do SWZ - PFU z załącznikami.7z
- SWZ 13.2026 - Zasuwy, hydranty - SWZ.pdf
- Wzór umowy 13.2026 - Zasuwy, hydranty - Zał. Nr 9 do SWZ - Projekt umowy.pdf
- Formularz 13.2026 - Zasuwy, hydranty - Zał. Nr 1 do SWZ - formularz oferty.doc
- Ogłoszenie 13.2026 - Ogłoszenie o zamówieniu - 08ded8e1-a85d-1064-6f5b-e70001d3a0be.pdf
- Inny 13.2026 - Zasuwy, hydranty - Zał. Nr 2 do SWZ - Oświadczenie dotyczące spełniania warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny 13.2026 - Zasuwy, hydranty - Zał. Nr 3 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania.doc
- Inny 13.2026 - Zasuwy, hydranty - Zał. Nr 4 do SWZ - oświadczenie podmiotu trzeciego.doc
- Inny 13.2026 - Zasuwy, hydranty - Zał. Nr 5 do SWZ - Opis zadania.pdf
- Inny 13.2026 - Zasuwy, hydranty - Zał. Nr 6 do SWZ - Oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc
- Inny 13.2026 - Zasuwy, hydranty - Zał. Nr 7 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny 13.2026 - Zasuwy, hydranty - Zał. Nr 8 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Przedmiar Przedmiar.pdf
- Projekt PFU_dost.wody_gm.Paradyż.pdf
- Inny rowe 2 2024-11-12 11-57-03-1.pdf
- Inny S021000034_2411121209000-3.pdf
- Inny S021000034_2411121209001-1.pdf
- Inny S021000034_2411121210000.pdf
- Inny S021000034_2411121210001_1.pdf
- Inny S021000034_2411121210001_2.pdf
- Inny S021000034_2411121210001_3.pdf
- Inny S021000034_2411121220000-2.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP