WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-24

ZP 49/26 Budowa i modernizacja doraźnego schronienia - wykonanie inst. wentylacji w części Apteki Szpitalnej oraz przeprowadzenie robót ogólnobud. pod miejsce ukrycia dla ludności pomiędzy paw D i E.

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00381660
Zamawiający
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-06

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ ZP_49_26.zip
  • Przedmiar Zał. nr 7 - Dokumentacja - pakiet nr 1/Szpital im Begańskiego - apteka - inst wentylacji - KN.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 7 - Dokumentacja - pakiet nr 1/Szpital im Begańskiego - apteka - inst wentylacji - przedmiar.pdf
  • Projekt Zał. nr 6 - OPZ PFU Pakiet nr 1.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 - Dokumentacja - pakiet nr 1/2508-PW-HVAC-D-001_rew.00 Rzut parteru i pietra. Instalacja wentylacji mechanicznej.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 - Dokumentacja - pakiet nr 1/2508-PW-HVAC-D-002_rew.00 Rzut dachu. Instalacja wentylacji mechanicznej.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 - Dokumentacja - pakiet nr 1/2508-PW-HVAC-D-003_rew.00 Aksonometria zbiorcza instalacji wentylacji mechanicznej.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 - Dokumentacja - pakiet nr 1/2508-PW-HVAC-D-004_rew.00 Aksonometria materialowa ukladu N1W1.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 - Dokumentacja - pakiet nr 1/2508-PW-HVAC-D-005_rew.00 Schemat instalacji wentylacji mechanicznej.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 - Dokumentacja - pakiet nr 1/OPIS TECHNICZNY .pdf
  • STWiOR Zał. nr 7 - Dokumentacja - pakiet nr 1/STWiOR-WENTYLACJA.pdf
  • STWiOR Zał. nr 9 - STWIORB - pakiet nr 2.pdf
  • SWZ SWZ ZP_49_26.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 5a - Wzór umowy - pakiet nr 1.pdf
  • Formularz Zał. nr 1 - Formularz oferty.docx
  • Inny Zał. nr 10 Wykaz robót.doc
  • Inny Zał. nr 11 Wykaz osób.doc
  • Inny Zał. nr 2 Oświadczenie Wykonawcy art. 125 ust. 1.doc
  • Inny Zał. nr 3 - Oświadczenie art. 1 pkt u.p.w.a.u.doc
  • Inny Zał. nr 4 - Rzut - pakiet nr 2.pdf
  • Inny Zał. nr 5b - Wzór umowy - pakiet nr 2.pdf
  • Inny Zał. nr 8 -Dokumentacja projektowa - pakiet nr 2.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi