Postępowanie zakończone 2026-08-17
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z miejscami postojowymi naziemnymi oraz zagospodarowaniem terenu na działkach nr 813/15, 813/14 i 813/13 położonych w Hrubieszowie
SIM LUBELSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371240
- Zamawiający
- SIM LUBELSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Hrubieszów, pow. hrubieszowski, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 130 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy zał. nr 3 do SWZ - projekt umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.docx
- Inny zał. nr 4 i 5 do zał. nr 3 - projektu umowy.docx
- Inny Zał. nr 5a do SWZ - Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia wykonawcy-wykonawcy wspólnie składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny zał. nr 7 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny zał. nr 8 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny zał. nr 9 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby z art. 118 ust. 3 i 4.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 130 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP