Postępowanie zakończone 2026-07-17
Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 3218L Wysokie -Chyża-Zamość w m. Wysokie.
Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319290
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny projekt.zip
- Inny SWZ 3218L.zip
- Projekt projekt/Opis techniczny.pdf
- STWiOR projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/0 SST Wysokie-Chyża strona tytulowa + spis.pdf
- STWiOR projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/14 Wysokie-Chyża D-06.02.01 przepusty pod zjazdami.pdf
- STWiOR projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/21 SST Murek oporowy z grodzic.pdf
- Inny projekt/rys. nr 1 Orientacja.PDF
- Inny projekt/rys. nr 2.3 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny projekt/rys. nr 3.2 Profil podłużny.pdf
- Inny projekt/rys. nr 3.5 Profile podłużne - kryty rów.pdf
- Inny projekt/rys. nr 4.3 Przekroje normalne.pdf
- Inny projekt/rys. nr 4.4 Przekroje normalne.pdf
- Inny projekt/rys. nr 5.1 Szczegół konstrukcyjny..pdf
- Inny projekt/rys. nr 5.2 Szczegół zjazdu.pdf
- Inny projekt/rys. nr 5.4 szczegół wydłużenia przepustu.pdf
- Inny projekt/rys. nr 5.5 Szczegóły krytego rowu.pdf
- Inny projekt/rys. nr 6.5 Przekroje poprzeczne II etap.pdf
- Inny projekt/rys. nr 6.6 Przekroje poprzeczne II etap.pdf
- Inny projekt/rys. nr 6.7 Przekroje poprzeczne II etap.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/10 Wysokie-Chyża D 04.02.01 WARSTWA POSPÓŁKI KWALIFIKOWANEJ.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/11 Wysokie-Chyża D040402-podbudowa z kruszywa stabilizowanego.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/12 Wysokie-Chyża-D060101 umocnienie skarp humusem i darniną.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/13 Wysokie-Chyża-D060104 umocnienie skarp płytami ażurowymi.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/15 WYSOKIE-CHYZA-D070602 Urządzenia zabezpieczające ruch pieszych.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/16 Wysokie-Chyża-D080101-krawężniki betonowe.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/17 Wysokie-Chyża-D080202- chodnik z kostki.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/18 Wysokie Chyża-D080301-betonowe obrzeża chodnikowe.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/19 Wysokie-Chyżą D080401-zjazdy do posesji.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/1 Wysokie-Chyża D-00.00.00_WYMAGANIA_OGÓLNE.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/20 wysokie-chyża-D080501-ścieki prefabrykowane.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/2 Wysokie-Chyża-D010101-odtworzenie pktów trasy.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/3 Wysokie-Chyża D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzaków.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/4 Wysokie-Chyża D010202 zdjecie warstwy humusu.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/5 Wysokie-Chyża-D010204-rozbiórka elementów dróg.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/6 WYSOKIE_CHYŻA-D020101-wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/7 WYSOKIE-chyza-D020301-wykonanie nasypów.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/8 Wysokie-Chyża D 03.01.02 poszerzenie przepustów.pdf
- Inny projekt/Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót/9 Wysokie-Chyża D 03.02.01 Kryty rów.pdf
- Przedmiar SWZ 3218L/kosztorys ofertowy - chodnik Wysokie 2026.xls
- SWZ SWZ 3218L/SWZ.pdf
- Wzór umowy SWZ 3218L/umowa wzór - zał. nr 4 do SWZ.doc
- Formularz SWZ 3218L/Oferta - zał. nr 2 do SWZ.doc
- Ogłoszenie SWZ 3218L/ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ 3218L/Adres strony internetowej prowadzonego postępowania i Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia – Załącznik nr 9.doc
- Inny SWZ 3218L/Klauzula obowiazek informacyjny dla zamawiajacego art.13 załącznik 1 SWZ.pdf
- Inny SWZ 3218L/Załącznik nr 3A do SWZ.doc
- Inny SWZ 3218L/Załącznik nr 3 do SWZ.doc
- Inny SWZ 3218L/Zał. Nr 2 do oferty - podwykonawcy.doc
- Inny SWZ 3218L/Zał. Nr 5 do SWZ.doc
- Inny SWZ 3218L/Zał. Nr 6 do SWZ.doc
- Inny SWZ 3218L/Zał. Nr 7 do SWZ wykaz sprzętu.doc
- Inny SWZ 3218L/Zał. Nr 8 do SWZ oświadczenie.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu
- Remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych powiatu zamojskiego emulsją asfaltową i grysami w roku 2026
- Budowa drogi dla pieszych przy drodze powiatowej Nr 3254L Potoczek -Suchowola w miejscowości Suchowola.
- Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3258L i 3259L w miejscowościach Majdan Ruszowski, Łabunie Reforma - etap I odwodnienie.
- Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3262L Krasnobród - Klocówka – Sumin w m. Majdan Wielki w zakresie budowy drogi dla pieszych.
- Przebudowa dróg powiatowych powiatu zamojskiego w związku z budową pobocza twardego.