Postępowanie zakończone 2026-08-17
Budowa drogi gminnej nr 110836L w m. Suchowola Kolonia od km 0+000,00 do km 0+879,00
Gmina Adamów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373120
- Zamawiający
- Gmina Adamów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Suchowola Kolonia
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Projekt arch-budowlany/Projekt architektoniczno-budowlany.pdf
- Projekt Projekt stałej org ruchu/Plan sytuacyjny oznakowania.pdf
- Projekt Projekt techniczny/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Projekt techniczny/Projekt zagospodarowania terenu rysunek.pdf
- Projekt Projekt zagospodarowania terenu/Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- STWiOR Szczegółowa specyfikacja techniczna/Szczegółowa specyfikacja techniczna.pdf
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx
- Wzór umowy Załacznik nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.doc
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Projekt stałej org ruchu/Stała organizacja ruchu projekt.pdf
- Inny Projekt techniczny/Profil podłużny.pdf
- Inny Projekt techniczny/Przekroje poprzeczna rys cz1.pdf
- Inny Projekt techniczny/Przekroje typowe.pdf
- Inny Projekt zagospodarowania terenu/Zagospodarowania terenu projekt.pdf
- Inny Załacznik nr 3 do SWZ wzór formularza ofertowego.docx
- Inny Załacznik nr 4 do SWZ wzór oświadczenia.docx
- Inny Załacznik nr 5 do SWZ wzór wykaz robót.docx
- Inny Załacznik nr 6 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciego(3).docx
- Inny Zezwolenie na budowę/SKM_C224e26073109330.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP