Postępowanie zakończone 2026-07-17
Budowa i przebudowa ciągów pieszych oraz budowa instalacji oświetlenia na dz. Nr ewid. 11/11 (obr. 6, ark. 9) w ramach przebudowy skweru przy ul. Braci Wieniawskich i ul. Koncertowej w Lublinie
Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319591
- Zamawiający
- Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ.7z
- Projekt zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PAB_PZT_BIOZ(1)/PAB_PZT_BIOZ/TOM II PAB_pdf/TOM II_OT_PAB_SKWER_Braci Wieniawskich_2025.12.16.pdf
- Projekt zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PAB_PZT_BIOZ(1)/PAB_PZT_BIOZ/TOM I PZT_pdf/TOM I_OT PZT_SKWER Braci Wieniawskich_2025.12.16.pdf
- Projekt zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/TOM IV_OT_PT_SKWER_Braci Wieniawskich_2025.12.16.pdf
- Projekt zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/TOM _OT_PW_SKWER_Braci Wieniawskich_2025.12.16.pdf
- Projekt zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT branża elektryczna-1.pdf
- Projekt zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PW branża elektryczna-2.pdf
- Projekt zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/specyfikacja techniczna ST-E.pdf
- STWiOR zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/SST_BRANŻA_DROGOWA(2)/SST_BRANŻA_DROGOWA/SST_Skwer_Braci Wieniawskich_b. drogowa_2025.12.16.pdf
- Wzór umowy zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 6 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Formularz zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.odt
- Formularz zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PAB_PZT_BIOZ(1)/PAB_PZT_BIOZ/TOM III załączniki_Skwer_Barci_Wieniawskich_2025.12.16.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PAB_PZT_BIOZ(1)/PAB_PZT_BIOZ/TOM II PAB_pdf/PAB_Branza_drogowa_Plan_sytuacyjny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PAB_PZT_BIOZ(1)/PAB_PZT_BIOZ/TOM II PAB_pdf/PAB_Branża_drogowa_Profil podłużny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PAB_PZT_BIOZ(1)/PAB_PZT_BIOZ/TOM II PAB_pdf/PAB_Branża_drogowa_Przekroje normalne.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PAB_PZT_BIOZ(1)/PAB_PZT_BIOZ/TOM II PAB_pdf/PAB_Branża_elektryczna_Plan_sytuacyjny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PAB_PZT_BIOZ(1)/PAB_PZT_BIOZ/TOM II PAB_pdf/PAB_Plan_orientacyjny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PAB_PZT_BIOZ(1)/PAB_PZT_BIOZ/TOM I PZT_pdf/PZT_Plan orientacyjny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PAB_PZT_BIOZ(1)/PAB_PZT_BIOZ/TOM I PZT_pdf/PZT_PZT.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/pozwolenie na budowę.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/PT_Plan_orientacyjny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/PT_Plan_sytuacyjny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/PT_Profil podłużny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/PT_Przekroje normalne.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/PW_Plan orientacyjny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/PW_Plan_sytuacyjny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/PW_Profil podłużny.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/PW_Przekroje normalne.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/PW_Szczegóły konstrukcyjne.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_BRANŻA_DROGOWA(1)/PT_BRANŻA_DROGOWA/PW_Szczegóły_obiekty małej architektury.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.odt
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.odt
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.odt
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.odt
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
- Budowa siłowni plenerowej z obciążeniem przy XXIX Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie przy ul. Lipowej 25
- Dostosowanie pomieszczeń szkoły na potrzeby funkcjonowania przedszkola – remont instalacji elektrycznej oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego i rozbudowa rozdzielnicy o wyłącznik PWP (...)
- Przebudowa Placu po Farze, przy ul. Grodzkiej i ul. Archidiakońskiej w Lublinie
- Budowa instalacji monitoringu na obszarze Starego Miasta w Lublinie, w tym instalacji zasilającej elektroenergetycznej niskiego napięcia (nN) oraz instalacji teletechnicznej
- Dostosowanie pomieszczeń szkoły na potrzeby funkcjonowania przedszkola – przystosowanie klatki schodowej do przepisów ppoż., wykonanie instalacji oddymiana, wykonanie wiatrołapu, montaż (...)