Postępowanie zakończone 2026-08-28
Budowa infrastruktury do zagospodarowania wód opadowych i roztopowych na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu
MIASTO ZAMOŚĆ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391479
- Zamawiający
- MIASTO ZAMOŚĆ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zamość, pow. Zamość, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar przedmiar architektura zieleni.pdf
- Przedmiar przedmiar - elektryczny.pdf
- Przedmiar przedmiar - sanitarny.pdf
- Przedmiar przedmiar sanitarny - przelew do kanalizacji.pdf
- Przedmiar Przedmiary b. konstr..pdf
- Projekt Projekt architektoniczono-budowlany - rewizja kwiecień 2026.pdf
- Projekt Projekt architektoniczono-budowlany - styczeń 2025.pdf
- Projekt Projekt zagospodarowania terenu - rewizja kwiecień 2026.pdf
- Projekt Projekt zagospodarowania terenu - styczeń 2025.pdf
- Projekt Zal_nr_8_Projekt umowy/Załącznik nr 5 - wzór karty zmian.docx
- SWZ SWZ (RIM.272.12.2026.MT).pdf
- Wzór umowy Zal_nr_8_Projekt umowy/Zal_nr_8_Projekt umowy.pdf
- Formularz Zal_nr_1_Formularz_ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_2026_BZP 00391479_01.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - rewizja kwiecień 2026.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - rewizja kwiecień 2026/rewizja PT architektura krajobrazu.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025/AK-0.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025/AK-1.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025/AK-2.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025/AK-3.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025/AK-4.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025/AK-5.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025/AK-6.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025/AK-7.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025/AK-8.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025.pdf
- Inny Architektura krajobrazu/Architektura krajobrazu - styczeń 2025/Tom I opis.pdf
- Inny Decyzja nr 53_2025-Miasto Zamość.pdf
- Inny Decyzja środowiskowa.pdf
- Inny Dokumentacja badań podłoża i opinia geotechniczna.pdf
- Inny Elektryczna/Branża elektryczna - rewizja kwiecień 2026.pdf
- Inny Elektryczna/Branża elektryczna - styczeń 2025.pdf
- Inny Elektryczna/Elektryczna - rewizja kwiecień 2026/rewizja PT elektryczny.pdf
- Inny Elektryczna/Elektryczna - styczeń 2025/E1.pdf
- Inny Elektryczna/Elektryczna - styczeń 2025/E2.pdf
- Inny Elektryczna/Elektryczna - styczeń 2025/Tom IV opis.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/K1.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/K2.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/K3.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/K4.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/K5.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/K6.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/O1.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/O2.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/O3.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/O4.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/O5.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/P1.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/P2.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/P3.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/PW TOM II - Konstrukcyjna.pdf
- Inny Konstrukcja - kwiecień 2025/Tom II opis.pdf
- Inny Konstrukcja - rewizja 1 wrzesień 2025/Konstrukcja rewizja 1.pdf
- Inny Konstrukcja - rewizja 2 kwiecień 2026/Rewizja pergoli techniczna.pdf
- Inny Konstrukcja - rewizja 2 kwiecień 2026/Rewizja pergoli wykonawcza.pdf
- Inny Konstrukcja - rewizja 2 kwiecień 2026/Rysunki rewizyjne ogrodów - techniczne.pdf
- Inny Konstrukcja - rewizja 2 kwiecień 2026/Rysunki rewizyjne ogrodów - wykonawcze.pdf
- Inny Pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Projekt geotechniczny - kwiecień 2025.pdf
- Inny Projekt geotechniczny - rewizja kwiecień 2026.pdf
- Inny Sanitarna/Branża sanitarna - rewizja kwiecień 2026.pdf
- Inny Sanitarna/Branża sanitarna - styczeń 2025.pdf
- Inny Sanitarna/Sanitarna - rewizja kwiecień 2026/rewizja PT sanitarna.pdf
- Inny Sanitarna/Sanitarna - styczeń 2025/S1.pdf
- Inny Sanitarna/Sanitarna - styczeń 2025/S2.pdf
- Inny Sanitarna/Sanitarna - styczeń 2025/S3.pdf
- Inny Sanitarna/Sanitarna - styczeń 2025/S4.pdf
- Inny Sanitarna/Sanitarna - styczeń 2025/S5.pdf
- Inny Sanitarna/Sanitarna - styczeń 2025/S6.pdf
- Inny Sanitarna/Sanitarna - styczeń 2025/S7.pdf
- Inny Sanitarna/Sanitarna - styczeń 2025/S8.pdf
- Inny Sanitarna/Sanitarna - styczeń 2025/Tom III opis.pdf
- Inny STWiOR rewizja - kwiecień 2026/specyfikacja - architektura krajobrazu.pdf
- Inny STWiOR rewizja - kwiecień 2026/Specyfikacja b. konstr..pdf
- Inny STWiOR rewizja - kwiecień 2026/specyfikacja - elektryczna.pdf
- Inny STWiOR rewizja - kwiecień 2026/specyfikacja - sanitarna.pdf
- Inny STWiOR - styczeń - kwiecień 2025/Specyfikacja architektura.pdf
- Inny STWiOR - styczeń - kwiecień 2025/Specyfikacja elektryczna.pdf
- Inny STWiOR - styczeń - kwiecień 2025/Specyfikacja konstrukcja.pdf
- Inny STWiOR - styczeń - kwiecień 2025/Specyfikacja sanitarna.pdf
- Inny Zal_nr_2_Ośw Wykonawcy dot przesłanek wykluczenia_i spełnianiu warunków.docx
- Inny Zal_nr_3_Ośw podmiotu udostępniającego zasoby dot niepodleganiu wykluczenia_i spełnianiu warunków.docx
- Inny Zal_nr_4_Zobowiazanie_podmiotu_udostępniającego_zasoby.docx
- Inny Zal_nr_5_Oswiadczenie_Wykonawców_wspólnie_ubiegających_się.docx
- Inny Zal_nr_6_Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Zal_nr_7_Wykaz osób.docx
- Inny Zal_nr_8_Projekt umowy/Załącznik nr 1 - wzór listy obecności.docx
- Inny Zal_nr_8_Projekt umowy/Załącznik nr 2 - wzór harmonogramu rzeczowo-finansowego.xlsx
- Inny Zal_nr_8_Projekt umowy/Załącznik nr 3 - wzór oświadczenia podwykonawców i dalszych podwykonawców.doc
- Inny Zal_nr_8_Projekt umowy/Załącznik nr 4 - wzór dokumentu zabezpieczenia należytego wykonania umowy.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO ZAMOŚĆ
- Przebudowa elementów małej architektury – mogił na Cmentarzu Wojennym Rotunda w Zamościu, etap 5, część II
- Budowa zielonej infrastruktury przestrzeni publicznej w Zamościu
- Budowa parkingu na 11 miejsc postojowych wraz z odcinkiem drogi przy ul. Poniatowskiego w Zamościu - Budżet Obywatelski 2026
- Remont istniejącego parkingu w zakresie wymiany nawierzchni przy Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Peowiaków 30A w Zamościu
- Budowa parkingu wzdłuż ulicy Sikorskiego w obrębie kościoła pw. Św. Brata Alberta