Postępowanie zakończone 2026-07-28
„Budowa placu zabaw w otoczeniu Szkoły Podstawowej w Prawiednikach" (Prawiedniki, nr działki 668/9, 669/2, 674/5)
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WILCZOPOLU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337464
- Zamawiający
- OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WILCZOPOLU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie 08dede83-d033-dce4-f572-b0000118d45e.pdf
- Inny dokumentacja_8.07.2026.zip
- Inny Załączniki do SWZ 2-8.zip
- Wzór umowy Załączniki do SWZ 2-8/Załącznik nr 8 - Draft umowy z załącznikami.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 2-8/SWZ_3.07.26.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2-8/Załącznik Nr 2 do SWZ - Projekt umowy.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2-8/Załącznik Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2-8/Załacznik nr 4a do SWZ.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2-8/Załacznik nr 4 do SWZ.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2-8/Załącznik nr 5 do SWZ.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2-8/Załącznik Nr 6 do SWZ-Wzór wykazu robót.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2-8/Załącznik Nr 7 do SWZ-Wzór wykazu osób.docx
- Przedmiar dokumentacja_8.07.2026/04_Przedmiary/PRD_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI_INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
- Projekt dokumentacja_8.07.2026/01_Projekt budowlany/PAB_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY.pdf
- Projekt dokumentacja_8.07.2026/01_Projekt budowlany/PZT_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Projekt dokumentacja_8.07.2026/02_Branża konstrukcyjna/PT_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt dokumentacja_8.07.2026/03_Instalacje elektryczne/PT_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI_INSTALACJE ELEKTRYCZNE (2).pdf
- Projekt dokumentacja_8.07.2026/06_Specyfikacje/IE_Prawiedniki - SPECYFIKACJA.pdf
- STWiOR dokumentacja_8.07.2026/06_Specyfikacje/STWIOR_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI_ROBOTY BUDOWLANE.pdf
- Inny dokumentacja_8.07.2026/01_Projekt budowlany/skan_PAB_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI.pdf
- Inny dokumentacja_8.07.2026/01_Projekt budowlany/skan_PZT_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI.pdf
- Inny dokumentacja_8.07.2026/01_Projekt budowlany/skan_ZAŁ_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO.pdf
- Inny dokumentacja_8.07.2026/01_Projekt budowlany/Thumbs.db
- Inny dokumentacja_8.07.2026/01_Projekt budowlany/ZAŁ_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO.pdf
- Inny dokumentacja_8.07.2026/04_Przedmiary/PRD_PLAC_ZABAW_PRAWIEDNIKI_ROBOTY BUDOWLANE.pdf
- Inny dokumentacja_8.07.2026/decyzja pozwolenia plac zabaw.pdf
- Inny dokumentacja_8.07.2026/Zaświadczenie_z_dnia_14.10.25.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP