Postępowanie zakończone 2026-06-01
Budowa tężni przy Centrum Kultury Dawnej wraz z zagospodarowaniem terenu w m. Wysokie.
Gmina Zamość
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00247082
- Zamawiający
- Gmina Zamość
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_Tężnia Wysokie 15.05.2026 r..docx
- Ogłoszenie 08deb27c-b7d7-d389-4b6e-b7000122c04e (Ogłoszenie o zamówieniu Tężnia).pdf
- Ogłoszenie 08debd5a-022d-6d58-4b6e-b70001233bfb (1 ZM. OGŁOSZENIE O ZM. OGŁOSZENIA).pdf
- Ogłoszenie 08debfce-eb53-553d-4b6e-b70001234e8e( 2 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia Tężnia).pdf
- Inny 1. Wyjaśnienie treści SWZ 29-05-2026 r._zmiana terminów.docx
- Inny 2. Wyjaśnienie treści SWZ 01-06-2026 r._zmiana terminów i termin wykonania.docx
- Inny 3. Wyjaśnienie treści SWZ 02-06-2026 r._bez zmiany terminów.docx
- Inny Informacja_z_otwarcia_ofert Tężnia - str..doc
- Inny Informacja_z_otwarcia_ofert Tężnia - str. korekta.doc
- Inny SWZ_Tężnia Wysokie KOREKTA 01.06.2026 r..docx
- Inny SWZ_Tężnia Wysokie KOREKTA 29.05.2026 r..docx
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja.zip
- Inny Zał. nr 2 - 8 do SWZ.zip
- Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/PRZEDMIARY POMOCNICZE/PR - Branza budowlana - Budowa tężni przy CKD.pdf
- Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/PRZEDMIARY POMOCNICZE/PR - Branza elektryczna - Budowa tężni przy CKD.pdf
- Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/PRZEDMIARY POMOCNICZE/PR - Montaż huśtawki przy Centrum Kultury Dawnej w Wysokiem.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/1.PZT/TEZNIA_ PZT_OPIS.pdf
- STWiOR Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/6.SST/6.ARCH+KONST/SST budowlana Tężnia.pdf
- STWiOR Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/6.SST/6.ELEKTRYCZNA/STWIORB - b. el..pdf
- STWiOR Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/7.PRZYLACZE/przyłącze/STWiORB.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/6.SST/6.SANITARNA/STWiORB.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/HUSTAWKA PAKIETY/HUSTAWKA_ PZT_OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/HUSTAWKA PAKIETY/WYSOKIE_HUSTAWKA_A-01.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/PRZEDMIARY POMOCNICZE/PR - Branża sanitarna - Budowa tężni przy CKD.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/PRZEDMIARY POMOCNICZE/PR - Tężnia przyłącze wodociągowe.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/1.PZT/TEZNIA_WYSOKIE_PZT-01.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/1.PZT/TEZNIA_WYSOKIE_PZT-02.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/2.PAB/TEZNIA_PAB_OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/2.PAB/TEZNIA_WYSOKIE_A-01.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/2.PAB/TEZNIA_WYSOKIE_A-02.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/2.PAB/TEZNIA_WYSOKIE_A-03.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/2.PAB/TEZNIA_WYSOKIE_A-04.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/2.PAB/TEZNIA_WYSOKIE_A-05.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/2.PAB/TEZNIA_WYSOKIE_A-06.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/2.PAB/TEZNIA_WYSOKIE_A-07.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_WYSOKIE_A-01.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_WYSOKIE_A-02.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_WYSOKIE_A-03.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_WYSOKIE_A-04.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_WYSOKIE_A-05.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_WYSOKIE_A-06.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_WYSOKIE_A-07.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_WYSOKIE_PT_OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.B_KONSTRUKCJA/TECHNICZNY KONSTRUKCJA.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/rys. S01.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/rys. S02.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/rys. S03.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/rys. S04.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/rys. S05.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/rys. S06.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/rys. S07.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/rys. S08.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/rys. S09.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/ScaloneDokumenty.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.C_SANITARNA/TEZNIA_PT-opisy sanitarka.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.D_ELEKTRYCZNA/PT OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.D_ELEKTRYCZNA/Rys.E1 PT.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/3.PT/3.D_ELEKTRYCZNA/Rys.E2 PT.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/4.ZALACZNIKI/Decyzja pozwolenie na budowę_Tężnia.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/4.ZALACZNIKI/DECYZJA_RZGW/DECYZJA_RZGW.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/4.ZALACZNIKI/MDCP/TEZNIA_MDCP_BP.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/4.ZALACZNIKI/MDCP/TEZNIA_MDCP.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/4.ZALACZNIKI/TEZNIA_INFORMACJA_BIOZ.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/4.ZALACZNIKI/ULICP/TEZNIA_ULICP.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/4.ZALACZNIKI/WARUNKI_WODA/TEZNIA_WT_WODA.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/4.ZALACZNIKI/WYLACZENIE PR/POSTANOWIENIE_WYLACZENIE.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/4.ZALACZNIKI/Zaśw.o nie wniesieniu sprzeciwu_Huśtawka.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_PW_A-01.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_PW_A-02.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_PW_A-03.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_PW_A-04.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_PW_A-05.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_PW_A-06.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_PW_A-07.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_PW_A-08.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.A_ARCHITEKTURA/TEZNIA_PW-A-OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.B_KONSTRUKCJA/PW_TEZNIA_KONSTRUKCJA.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.C_SANITARNA/3.TEZNIA_PW-opisy sanitarka.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.C_SANITARNA/rys. S01.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.C_SANITARNA/rys. S02.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.C_SANITARNA/rys. S03.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.C_SANITARNA/rys. S04.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.C_SANITARNA/rys. S05.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.C_SANITARNA/rys. S06.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.C_SANITARNA/rys. S07.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.C_SANITARNA/rys. S08.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.C_SANITARNA/rys. S09.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.D_ELEKTRYKA/PW OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.D_ELEKTRYKA/Rys.E1 PW.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/5.PW/5.D_ELEKTRYKA/Rys.E2 PW.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/7.PRZYLACZE/przyłącze/3. TEZNIA_PT-przyłacze.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/7.PRZYLACZE/przyłącze/rys. 1 PZT.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/7.PRZYLACZE/przyłącze/rys. 2 profil.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/7.PRZYLACZE/przyłącze/rys. 3 studnia wodomierzowa.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/7.PRZYLACZE/przyłącze/rys. 4 schemat wykopu.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/7.PRZYLACZE/przyłącze/rys. 5 schemat zabezpieczenia kabli.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/7.PRZYLACZE/przyłącze/rys. 6 schemat zasuwy włączeniowej.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/0. Dokumentacja projektowa_TĘŻNIA_WYSOKIE/TEZNIA_PAKIETY/7.PRZYLACZE/przyłącze/warunki przyłaczenia.pdf
- Inny Zał. nr 2 - 8 do SWZ/Zał. Nr 2 do SWZ - Projekt umowy Tężnia 15.05.2026 r..docx
- Inny Zał. nr 2 - 8 do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docx
- Inny Zał. nr 2 - 8 do SWZ/Zał. nr 4a do SWZ -Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Zał. nr 2 - 8 do SWZ/Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenia wykonawcy_wyk. wspól. składanego na podst. art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Zał. nr 2 - 8 do SWZ/Zał. nr 5 do SWZ -Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy..docx
- Inny Zał. nr 2 - 8 do SWZ/Zał. Nr 6 do SWZ - Wzór wykazu robót budowlanych.docx
- Inny Zał. nr 2 - 8 do SWZ/Zał. Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu osób .docx
- Inny Zał. nr 2 - 8 do SWZ/Zał. nr 8 do SWZ - Wzor wniosku Wykonawcy o przeprowadzenie wizji lokalnej.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP