WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone

Budowa utwardzonego dojazdu, dojścia oraz 10 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych w ramach zadania „Remont, termomodernizacja i kompleksowa modernizacja budynku komunalnego w Baranowie”.

Gmina Baranów

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00244990
Zamawiający
Gmina Baranów
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Lubelskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-14

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar ETAP II PRZEDMIAR.pdf
  • STWiOR ETAP II - STWIORB - DROGOWA.pdf
  • SWZ SWZ z zał. w postępowaniu ZAPU.271.1.1.2026.MM.pdf
  • Ogłoszenie ogloszenie_08de85ab-6885-a084-350b-810001e6da4c.pdf
  • Inny ETAP II PLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
  • Inny Informacja o kwocie.docx
  • Inny Informacja z otwarcia ofert ZAPU.271.1.1.2026.MM.docx
  • Inny (P) Informacja o wyborze oferty w postępowaniu ZAPU.271.1.1.2026.pdf
  • Inny Załacznik nr 5 do SWZ w postępowaniu ZAPU.271.1.1.2026.MM.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP