Postępowanie zakończone 2026-08-28
Dostosowanie pomieszczeń szkoły na potrzeby funkcjonowania przedszkola – przystosowanie klatki schodowej do przepisów ppoż., wykonanie instalacji oddymiana, wykonanie wiatrołapu, montaż (...)
Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391611
- Zamawiający
- Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lublin, pow. Lublin, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ.zip
- Projekt zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/SP1_PT_konstr.pdf
- Projekt zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/SP1 PW arch z podkolorowaniem na żółto.pdf
- Projekt zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/SP1 teletechnika projekt OD.pdf
- STWiOR zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/br. sanitarna/ST_san SP1 W1a.pdf
- STWiOR zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/STWiORB branża budowlana.pdf
- STWiOR zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiOR_SSP_SP1 Lublin.pdf
- Wzór umowy zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 6 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Formularz zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.odt
- Formularz zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/br. sanitarna/SP1 PT inst san - opis techniczny.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/br. sanitarna/SP1 PT inst san rys. S8-S9 rev.01.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/01 parter.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/02 Ip.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/03 IIp.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/04 IIIp.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/05 poddasze.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/06 dach.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/07 przekrój.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/08 el.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/09 elewacja.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/10 elewacja.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/11 przedsionek.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/12 stolarka.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/13 piwnica.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/14 parter.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/15 Ip.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/16 IIp.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/17 IIIp.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/18 poddasze.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/19 dach.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/20 przekrój.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/21 el.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/22 el.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja poprawiona/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/budowlanka/PA-B/23 el.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.odt
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.odt
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.odt
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.pdf
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.odt
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
- Budowa siłowni plenerowej z obciążeniem przy XXIX Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie przy ul. Lipowej 25
- Dostosowanie pomieszczeń szkoły na potrzeby funkcjonowania przedszkola – remont instalacji elektrycznej oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego i rozbudowa rozdzielnicy o wyłącznik PWP (...)
- Przebudowa Placu po Farze, przy ul. Grodzkiej i ul. Archidiakońskiej w Lublinie
- Budowa instalacji monitoringu na obszarze Starego Miasta w Lublinie, w tym instalacji zasilającej elektroenergetycznej niskiego napięcia (nN) oraz instalacji teletechnicznej
- Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla budowy układu/ów oczyszczania wód opadowych i roztopowych z terenu miasta Lublin (...) – Zadanie V – 4 części