Postępowanie zakończone 2026-07-16
Modernizacja infrastruktury wodociągowej w m. Jawidz, gm. Spiczyn
Gmina Spiczyn
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316316
- Zamawiający
- Gmina Spiczyn
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar SUW JAWIDZ - dokumentacja/przedmiary/branża budowlana/Roboty budowlane przy budynku SUW Jawidz. Przedmiar.pdf
- Przedmiar SUW JAWIDZ - dokumentacja/przedmiary/branża elektryczna/Przedmiar El Jawidz.pdf
- Przedmiar SUW JAWIDZ - dokumentacja/przedmiary/branża sanitarna/SUW JAWIDZ PRZEDMIAR_br. Sanitarna.pdf
- Projekt SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt budowlany PZT + PAB/III - załączniki_Ujęcie Wody_Jawidz.pdf
- Projekt SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt budowlany PZT + PAB/II - PAB_Ujęcia Wody_Jawidz.pdf
- Projekt SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt budowlany PZT + PAB/I - PZT_Ujęcie Wody_Jawidz.pdf
- Projekt SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt budowlany PZT + PAB/Ujęcie Wody_JAWIDZ_projekt scalony.pdf
- Projekt SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Opis PT Konstrukcja.pdf
- Projekt SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/PT_opis tech. - Modernizacja w m. Jawidz, gm. Spiczyn --==DRUK==--.pdf
- Projekt SUW JAWIDZ - dokumentacja/STWiRB/Branża budowlana/Specyfikacja Jawidz.pdf
- Projekt SUW JAWIDZ - dokumentacja/załączniki formalno-prawne/OPERAT_STUDNIA JAWIDZ_11.03.2023.pdf
- STWiOR SUW JAWIDZ - dokumentacja/STWiRB/Branża budowlana/Okładka Spcyfikacja.pdf
- STWiOR SUW JAWIDZ - dokumentacja/STWiRB/Branża elektryczna/SST_E01_15.pdf
- STWiOR SUW JAWIDZ - dokumentacja/STWiRB/Branża sanitarna/STWiOR - Jawidz. - br. sanitarna.pdf
- SWZ SWZ-sig.pdf
- Wzór umowy Załącznik Nr 2a do SWZ - Projekt umowy dla części nr 1.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Rys nr 10.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Rys nr 1.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Rys nr 2.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Rys nr 3.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Rys nr 4.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Rys nr 5.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Rys nr 6.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Rys nr 7.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Rys nr 8.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Rys nr 9.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Budowlana/Strona tytułowa - br. budowlano - konstrukcyjna.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Elektryczna/28.08.2025_PT_E+T_Jawidz.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Elektryczna/SUW Jawidz ELE_skan.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Oświadczenie projektanta o ochonie drzew.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.10 - profil podłużny - studnie gł. - budynek.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.11- profil podłużny - budynek - sieć wodociągowa.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.12- profil podłużny - budynek - zbiorniki wyrównawcze.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.13 - zbiorniki wyrównawcze - budynek.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.14 - schemat węzła wodociągowego - W1.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.15 - schemat węzła wodociągowego - W2.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.16 - profil podłużny kanalizacji - wody popłuczne i przelewowe.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.17 - profil podłużny kanalizacji technologicznej do neutralizatora.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.18 - profil podłużny kanalizacji sanitarnej.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.19 - schemat budowy zbiorników bezodpływowych 2,3x2,3m.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.1 - PZT - SUW.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.20 - PZT - studnia telemetryczna na dz. nr 1144.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.21 - PZT - studnia telemetryczna na dz. nr 199.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.22 - PZT - studnia telemetryczna na dz. nr 318_8.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.23 - PZT - studnia telemetryczna na dz. nr 1378_43.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.24 - schemat studni telemetrycznych na sieci.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.25 - inwentaryzacja - rzut budynku - demontaże.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.26 - schemat istn. studni - demontaże.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.2 - rzut bud. SUW - technologia.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.3 - przekroje - częśc technologiczna.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.4 - rzut bud. SUW - instalacje wod. -kan..pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.5 - rzut bud. SUW - wentylacja i ogrzewanie.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.6 - schemat technologiczny.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.7 - schemat obudowy naziemnej studni głębinowej.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.8 - projektowana zabudowa studni głębinowej.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/Projekt techniczny/Branża Sanitarna/Rys. S.9 - zbiorniki wyrównawcze - rzut i przekrój.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/STWiRB/~$WiOR - Jawidz. - sanit..docx
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/załączniki formalno-prawne/badania wody_3886.25.LUB scalony.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/załączniki formalno-prawne/Jawidz__opinia_WLKZ.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/załączniki formalno-prawne/opinia geotechniczna - Jawidz dz. 269.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/załączniki formalno-prawne/Opinia sanitarna- uzgodnie PB.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/załączniki formalno-prawne/Opinia sanitarna - wytyczne do PT.pdf
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/załączniki formalno-prawne/Thumbs.db
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/załączniki formalno-prawne/Warunki techniczne_st. telemetryczne L.dz.186przebud.wod.tif
- Inny SUW JAWIDZ - dokumentacja/załączniki formalno-prawne/wypis z MPZP.pdf
- Inny Załącznik Nr 2b do SWZ- Projekt umowy dla części nr 2.doc
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docx
- Inny Załącznik Nr 4a do SWZ - Wzór oświadczenia podmiotu ... na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Załącznik Nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia ... na podsatwie art.125 ust. 1.docx
- Inny Załącznik Nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór wykazu robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP