Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Modernizacja pomieszczeń CZP pod nazwą: Poprawa komfortu i bezpieczeństwa pacjentów w Centrum Zdrowia Psychicznego SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409974
- Zamawiający
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Radzyń Podlaski, pow. radzyński, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny SWZ załączniki Ogłoszenie o zamówieniu.zip
- STWiOR STWIOR.docx
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy zał. 4 - wzór umowy.docx
- Formularz zał. 1 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00409974_01.pdf
- Inny 1000007082.jpg
- Inny 1000007084.jpg
- Inny Informacja nr 1 wyjaśnienia treści SWZ do postepowania 9_2026_ZP.docx
- Inny PIĘTRO-4.pdf
- Inny _w2 PARTER-1.pdf
- Inny Zakres prac inwestycji.docx
- Inny zał. 2 - oświadczenie wstępne wykonawcy.docx
- Inny zał. 5 - zbiorcze zestawienie kosztów.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP